Rüyada Cacık Görmek, Cacık Yapmak

Rüyada Cacık Görmek

Ruyada cacık bir olay yüzünden üzüntü duymak. Bazı alimlere göre cacık görmek; Geleceğinizi ilgilendiren ani bir haberle sevineceğinize, artık tedirgin edici bir durum yaşamayacağınıza, mutlu günlerin sizi beklediğine ve bunlarında en kısa zaman da gerçekleşeceğine işarettir

Diyanet rüya tabirleri yorumcularına göre rüyada cacık görmek; Zorluklarla geçen hayatınızın bir müddet daha devam edeceğine, ancak inatçılığınız ve sebatkar yapınızdan dolayı işlerinizin açılacağına işa­rettir.

Rüyada Cacık Yapmak

Cacık yaptığınızı görmek; bilgilerinizi aktif hale getirirseniz, çok önemli buluşlar yapacağınıza işarettir. Cacık yapmak yakınlarımızdan birinin ya da kendi başınızdan bir hırsızlık olayı geçeceğine delalettir.

Rüyada Cacık Yemek

Rüyada cacık yemek, eğer mevsiminde ise rızık ve sevince, mevsimi dışında ise soğuk algınlığı gibi hastalıklara delalet eder. Cacık yediğini gormek, uzun uğraşlarınızdan sonra nihayet işleriniz yoluna gireceğine ya da sizin için çok değerli olan birisinin hatıraları, kalbinizde hiçbir zaman silinmeyeceği anlamına gelir.

Yoğurt Gormek

Taze ve tatlı yoğurt görmek ve yemek hayırdır, ekşi yoğurt hüzün ve kedere delalet eder. Yanında yoğurt bulunduğunu, ancak yeme­diğini görmek iyidir. Bir rivayete göre ekşi yoğurt daha sonra iyileşecek hastalığa işarettir.


Rüyanızı yazın, yorumlayalım