Rüyada Boğmak, Birini Boğmak

Rüyada Boğmak

Rüyada kendisini boğduğunu görmek; üzüntü ve kedere işarettir. Boğmaca hastalığına tutulduğunu görmek ise; evinden ayrılıp gurbete çıkacağına işarettir. Rüyada bir su kütlesinde (deniz, havuz, göl) boğuldu­ğunuzu gördüyseniz, baş etmekte güçlük çektiğiniz yoğun duy­guların etkisi altında eziliyorsunuz demektir. Bu, rüyayı gördüğü­nüz sıralarda yaşadığınız gerilim ve sorunlarla baş etmekte zor­landığınızın da göstergesidir.

Rüyada Birini Boğmak

Kendini boğmak: Kötü veya yasal olmayan bir işe girmek anlamına gelir. Aileden birini boğmak: Aile içinde kötü huylu olarak tanınmak anlamına gelir. Bi­risini boğazladığınızı görmek: O kişiyi tanıyorsanız kendisine kötülüğünü­zün dokunacağına işarettir.

Ruyada Boğulmak

Kendinizi boğulurken görmek: Yakınlarda birisi tarafın­dan aldatılacağınıza ve dikkatli olmanız gerektiğine işarettir. Suda boğul­mak: Disiplini elinizden bırakmadığınız sürece iş hayatınızda başarının her zaman sizinle birlikte olacağına işarettir.

Rüyada Boğmak Boğazlamak Hakkında 1001 Rüya Tabiri

Birisinin boğazlandığını görmek: Boğazlanan kişi ta­nıdığınız bir kimseyse ondan uzak durmanız gerektiğine işarettir.

 • Kendini boğmak: Kötü veya yasal olmayan bir işe girmek anlamına gelir.
 • Aileden birini boğmak: Aile içinde kötü huylu olarak tanınmak anlamına gelir.
 • Bi­risini boğazladığınızı görmek: O kişiyi tanıyorsanız kendisine kötülüğünü­zün dokunacağına işarettir.
 • Kötü niyetli insanlar tarafından boğazlan­mak: Tanıdığınız ve zengin birisi tarafından destekleneceğiniz anlamına ge­lir.

Ruyada Boğazlamak

Rüyada deve veya koyun boğazlamak, sadaka vermeye işarettir. Boğazlama işini yapan kimse borçlu ise borcundan kurtulup zengin olur. Hacca niyetli ise gitmek nasip olur. Hasta ise şifa bulur. Boğazladığı hayvanın etinden bir parça alan kimse yalan söz söyler ve inancı sarsılır. Hasta bir kimsenin koyun boğazladığını görmesi, ölümün yakın olduğuna işarettir.

“Rüyada Boğmak, Birini Boğmak” konusunda 4 mesaj

 1. Merhabalar, rüyamda tanımadığım yabancı sarışın bir yaşıtımla bisiklete biniyorduk hatta zar zor ingilizce konuşmaya çalışıyordum. Birden farklı bir şehire, halamların evine geçiyorduk. Tekrardan dışarı çıktığımızda kaybolmuştuk ve evi bulamıyorduk. Hava aşırı derecede kapalı ve yağmurluydu. Yolumuzu ararken yol kenarında oturmuş halamları görüp onlara sorduk evin yerini. Tarif ettikleri yere doğru giderken bir sokaktan geçiyorduk ve hava anında güneşli bir bahar havasına dönüyordu. Karşımızda caddenin üzerinde mağazalar ve mağazanın sonunda masmavi bir deniz vardı. Sonrasında uyandım. Yorumu nedir acaba? Tanımadığım yabancı çocuğun herhangi bir anlamı var mı? Cevaplarsanız çok sevinirim, kolay gelsin.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   İzem kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Çok eğlenceli bir tatile, kısmetinizin artacağına, üzüntü ve acı habere, eşinizin veya sevgilinizin ya da tanıdığınızın ölümüne, işlerinizde bütün engelleri aşarak güzel bir yaşam süreceğinize, çok güzel bir haber almaya, size birinden miras kalacağına ya da yüksek bir makama yükselmeye işarettir…

 2. Ruyamda deprem oluyor yaşlı bir adam sbikegimden tutup sallanan evde hz musanin oldugunu bana yardim edecegini soyluyor ben evin sallandigini görünce içeriye girersem ev yıkılacak diyip girmiyorum

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Tulay kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Rahat bir yaşama, sevinilecek bir haber almaya, elinizden büyük miktarda para çıkacağına, başladığınız yeni bir işten bu çıkan paranın iki misli kadar bir kazanç sağlayacağınıza, vaktinizi boşa harcadığınıza, makamca yükselmeye, insanlar arasında itibar görmeye, sıkıntılardan kurtulmaya işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!