Rüyada Boğaz Görmek, Boğaz Kesmek, Boğaz Kesilmesi

Rüyada Boğaz Görmek

Rüyada boğaz görmek, uzun ömür ve bol rızka delalet eder. Boğaz gormek; işlerin bozukluğuna veya ailesine ilgi göstermeyen bir insana delalet eder. Boğaz görmek bazen, elinize geçecek olan imkanı çok iyi değerlendirmeniz gerektiğine zira bir daha böylesine bir fırsatı yakalayamayacağınıza işarettir.

Rüyada Boğaz Kesmek

Rüyada bir kimsenin boğazını kesmek, gam ve kedere ve geçim darlığına delalet eder. Boğazı kestiği halde başının vücudundan ayrılmadığını gören ya reisinden, ya anne ve babasından veya üstatlarından (kendisine bilimde, sanatta, ticarette önderlik yapanlar) ayrılır.

Rüyada Boğaz Kesilmesi

Rüyada boğaz kesilmesi, sadaka vermeye işarettir. Boğazlama işini yapan kimse borçlu ise borcundan kurtulup zengin olur. Hacca niyetli ise gitmek nasip olur. Hasta ise şifa bulur. Boğazladığı hayvanın etinden bir parça alan kimse yalan söz söyler ve inancı sarsılır. Hasta bir kimsenin koyun boğazladığını görmesi, ölümün yakın olduğuna işarettir.

Ruyada Boğazlanmak

Rüyada Bir kimsenin boğazlandığını görmesi; o kimsenin eşinin kendisine sadık olduğunun delilidir. Rüyada boğazlanmış bir hayvan görmek; yalan yere şahitlik yaptığı için büyük bir günah işlediğine, rüyada babasının ve annesinin boğazlandığını görmek; yakında bir felakete uğrayacağını gösterir.

Birini boğazladığını görmek o kimseye zulmetmek demektir. Akrabalarından birini boğazladığını, fakat kan çıkmadığını gör­mek aralarında iyi ilişkilerin kesilmesine yani birbirlerine gidiş gelişlerin ke­silmesine delalet eder. Eğer kan çıktığı görülürse aralarında iyi ilişkilerin kurulacağına işarettir.
Boğazlanmış bir adam veya boğazlanmış bir topluluk görmek, onların sapık, yoldan çıkmış, yiyip içip eğlenmekten başka bir şey yapmayan in­sanlar olduğuna işarettir.

Kendi nefsini yani kendi kendisini boğazladığını görmek eşiyle yasak ilişki yani uygunsuz ilişkiye işarettir. Annesini, babasını veya çocuğunu boğazladığını gören, eğer kan gö­rürse, anne ve babasına karşı asi olur ya da çocuğu kendisine karşı isyan­kar olur. Eğer kan görülmezse aralarında iyi lişkilerin devam edeceğine işarettir. Bir kadını boğazladığını gören o kadına karşı bir yakınlık duyar. Bir erkek hayvanı ensesinden boğazladığını gören, livata eder, yani erkek erkeğe cinsel ilişkiye girer.

Bir kadın, padişahın kendisini boğazladığını görse, nikah yapar. Bir çocuğun kesilerek kızartıldığını gören ona karşı kötü davranır. Eğer çocuk kötü davranılacak çocuklardan değilse ailesi için kötü şöhre­te, rezilliğe işarettir. Boğazlamak ve boğazlanmak, bazı rüya tabircilerine göre hayırlı de­ğildir.

Ruyada Boğaz Hırıltısı, Horlamak

Boğazında hırıltı gören ya ölür, ya endişeye kapılır. Bazen abdestle yorumlanmıştır. Kendinizi horlanmış olarak görmek: Saygı, sevgi ve iti­bar göreceğiniz anlamına gelir. Başkasını horlamak: Düşmanlığa ve iftira­ya işarettir.

“Rüyada Boğaz Görmek, Boğaz Kesmek, Boğaz Kesilmesi” konusunda 8 mesaj

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Murat kaya kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Sıkıntıdan kurtulmaya, ihtiyaçlı kimsenin ihtiyacını gidermeye, bekar kimsenin evleneceğine, bir yolculuğa çıkmaya, ortaklık kurmaya, sırları açıklamaya, maden ve gizli şeyleri tanıyıp anlamaya, sevinilecek bir haber almaya veya bol rızka, mutlu olacağınıza, zorluklardan kurtuluşa işarettir…

 1. Merhaba rüyamda eşimle birinden kaçıyoruz sonra kadın bana tam uyuşturucu iğne yapacakken ben ona yapıyorum ve elindeki küçük jileti alıp onun boynunu biraz kesiyorum sonra kaçıyoruz kadına hemen müdahale yapıp boğazını dikiyorlar sonra sürekli ondan kaçıyorum yorumlarınızı bekliyorum

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Sevilay kurt kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Güzel ve mutlu bir hayat süreceğinize, çok güzel bir aile sahibi olacağınıza, çok yakında evleneceğinize, yeni ve iyi bir arkadaşlığa, yeni dostlar edinmeye, yenilgiyi baştan kabul ettiğinize, murada ereceğinize, bi dileğinizin gerçekleşeceğine işarettir…

 2. Rüyamda Hatırladığım kadarıyla aileme zarar vermek isteyen üç kişinin bogazı bıçakla kestim Bunlardan biri ölmedi rüyamın tabiri nedir acaba teşekkürler

 3. Merhaba
  Rüyamı tam hatırlamıyorum ama belirgin olan yerleri kuzenim ben ve kız kardeşim kozmetik ürünleri satın alıp aramızda pay yapıyoruz sonra bir anda benim kendi isteğim ile boğazım kesiliyor küçük bir kısım sonra duşa giriyorum biraz kan akıyor ve delik herhalde kendiliğinden dikiş olup kapanıyor ve ben kardeşimde ayaklarımı daha önce kesmişmiydik şimdi kesleimmi diyorum çünkü ben bu kesme gibi rüyayı daha öncede görmüştüm bu binevi ritüel gibi eğer boğazim ayaklarim fln kesilirse eğer sanki istediğim bir sey olucak gibi ve canım hiç acımıyor duştayken kardeşim beni izliyor bu arada sonra beyaz elbise giyip saçlarım fln çok güzel hazırlanıp bir salona geliyoruz bir anda 3 tane haber spikeri haber sunmaya basliyor ve bende bu stüdyodayım yayın başlıyor fln ama haber sunulmadan bir anda kendimi aynı salon değişmiyor ama bir cemaat yurdundayım (kuran okutulan) yemek fln yenicek bu sefer birde şoyle bir muhabbet dönüyor haber programina katilacak 3. kişi bilet alınmayı unutulup biletsiz geliyor ve yemek organizasyonu fln 1 kişi eksik hazırlanıyo sonra bunun gırgır şamata olsun diye bu muhabbet dönüyor ve kusura bakmayın uzun oldu ama rüyamda aynı zmnda sosyal mesya fenomenleri vardı bir tane haber spikeride oyuncuydu lütfen tabirleyin çunku o kadar saçmaki nasıl anlatabilecegimi bie bilmiyorum

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Hera feyza kardeşim rüyanın yorumu şöyle : İşlerinizin gayet çabuk ve olumlu şekilde sonuçlanacağına, bir hayli güçlüklerden sonra büyük bir iş başaracağınıza, yakında bir arkadaşınızla buluşarak önemli bir işinizi halledeceğinize, rahat bir yolculuğa, pek yakında muradınıza erişerek mutlu bir hayat yaşayacağınıza işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.