Rüyada Bira Görmek, Bira İçmek

Rüyada Bira Görmek

Önemli bir rahatsızlıktan kurtulacağınıza ancak alacağınız kötü bir haberden dolayı, bu seferde üzüntüden yatağa düşeceğiniz anlamına gelir. Rüyada bira görmek, haram yolda ilerleyen ve bu yüzden manevi yönünü harap eden kimseye işaret eder.

Rüyada Bira İçmek, İçtiğini Görmek

Rüyada bira içtiğinizi görmek nişanlanacağınızı ye çok geç­meden evleneceğinizi gösterir. Rüyada bir şey içmenin, içtiğimiz sıvının niteliğine göre farklı anlamları vardır. Bu bir meyve suyu ya da şurupsa, temizlen­me, arınma ihtiyacı duyuyoruz demektir. Alkollü içki içmek, ba­ğımlılık anlamına gelebileceği gibi, eğlence ve gevşeme ihtiyacına delalet eder. Rüyada kendinizi içki içer görmeniz: Büyük bir rahatsızlık geçireceğinize işarettir. İçki, yalan, hezeyan, makbul olmayan söz, sırrı ifşa etmek ve zinaya işaret eder.

Ruyada Bira Görmenin 1001 Rüya Tabiri

 • Bir barda bira içmek: Kavgalı olunan biriyle bir dostluk kurmaya.
 • Bar­da kavga etmek: İsteklerinizin yerine geleceğine.
 • Bira dökmek: İşlerini­zin düzelmesine ve saygınlığın artmasına.
 • Birine bira ısmarlamak: Eli­nizde olmadan bir yakınınızın kalbini kıracağınıza.
 • Bar görmek: Bir dost tarafından aldatılmaya.
 • Bira içmek: İşlerin bozulmasına işarettir.
 • Bira almak: veya bir yerde bir sürü bira şişesi görmek zengin olacağınıza işarettir.

Rüyada İçki Gormek

Bir olaydan dolayı çok büyük vicdan azabı çekeceğinize, hangi işe el atsanız o işi kurutacağınıza ve sıkıntılar içinde geçecek bir ömre işarettir. Rüyada içki içmek, içen kimsenin ahmaklık ve cehâletine işaret eder, içki görmek, evlenmek isteyen kimse için iyidir. Sarhoşluk veren içki içtiğini gören kimse, haram mala kavuşur. Bira içtiğini gören kimse, hastalanır yahutta eline az bir servet geçer. Emek vermeden kazanılan haram mal, rüyaya alkollü içki olarak yansımaktadır. Rüyada içki akan bir nehir gören kimseye bir fitne isabet eder.

İçki nehrine girdiğini görse, o nehirden içtiği kadarınca fitneyle karşılaşır. Rüyada içki içen memur, görevinden alınır. Bir kimse içki yapmak için üzüm sıktığını görse, devlet hizmetinde büyük bir göreve getirilir. Meze bulunan içki meclisine davet edildiğini gören kimse, cihada ve şehidlik rütbesini kazanmaya dâvet edilir.

Rüyada Alkol Görmek Neye İşarettir | Diyanet Rüya Tabiri
Rüyada Alkol Görmek

Ruyada Birahane Görmek

Rüyada birahane görmek, fasık insanlara, haram işlemekte utanmayan insanlara ve sıkıntıya işaret eder. Rüyanızda bir meyhane gördüyseniz; Bir kimseye yaptığınız iyiliğin karşılığını göremeyeceğinize, bundan dolayı üzüleceğinize işarettir. Çok çeşitli yorumlan vardır. Üzüntüden neşeye, sıkıntılar­dan bolluğa, hafifmeşrep bir kadına, kimseye zararı olmayan tek başına ya­şamayı seven kendi halinde bir insana, hasta bir insanın vefatına yorumlana­bilir.

Ruyada Bira Fıçısı Gormek

Bira fıçısı ise fitne, fesat ve bozgunculukla uğraşan kimse­ye işarettir. Bu fıçılardan birine sahip olduğunu gören, o fıçının işaret etti­ği özelliklere sahip birine arkadaş olur.

Ruyada Bira Görmenin Psikolojik-Modern Anlamı

İnsan uygarlığının ürettiği en eski alkollü içecek olan bira, basit ve sıradan görünen ayrıntılarla mutlu olabilme kapasitemizi simgeler. Rüyada bira içmek, sami­mi ve sıcak ilişkileri ve eğlence ihtiyacını ifade eder.

Ruyada Alkolik Gormek

Rüyada alkolik bir kimse ile karşılaşmak veya kendinizi alkolik görmek; Gönlünüzü derecesiz bir hüzün ve kederin kaplayacağına veya elinizdeki imkanları kötüye kullandığınızdan yakın bir gelecekte maddi ve manevi sarsıntı ve buhranlar geçireceğinize işarettir.

Rüyada İçki İçmek-Rüyada Herhangi Bir Şey İçmek www.1001ruyatabiri.com
Rüyada İçki İçmek-Rüyada Herhangi Bir Şey İçmek

Ruyada Meyhane Görmek

 • Meyhaneden çıktığınızı görmek: Aklınızı başınıza toplamanız ge­rektiğine, sorumluluklarınızı yerine getirmenize dair bir uyarıdır.
 • Meyha­nede içki içtiğinizi görmek: Hovardaca yaşamaya devam ettiğiniz sürece, tüm sosyal ilişkilerinizin bozulacağına ve sefalete kadar sürüklenebileceğinize dair bir uyarıdır.
 • Meyhaneci görmek: Keyif yapmaya ve eğlenceye çok düşkün olacağınız anlamına gelir.
 • Kendinizi meyhaneci olarak görmek: Bazı insanların sizi yanlış anlayacağına bu yanlış anlama sonucunda da ara­nızda sorunlar çıkacağına, kötü sözler işiterek üzüleceğiniz anlamına gelir.

“Rüyada Bira Görmek, Bira İçmek” konusunda 6 mesaj

  1. 1001 Rüya Tabiri

   massive Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Hayırlı bir kısmete, çevrenizdeki insanlardan memnun olacağınıza, şansınızın ve bahtınızın açılmasına, zorlukları aşmaya işarettir…

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonim Kardeşim Rüyanın Yorumu Şöyle : Mutlu bir karşılaşmaya, bazı kavgaların başınızdan geçeceğine, aşk yaşamınızda güzel bir ilişkiye başlayacağınıza işarettir…

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Vedat kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Rızkınızın genişleyeceğine, feraha ulaşacağınıza, bazı isteklerinize kısa zamanda kavuşacağınıza, bir yakın dostunuzun yardımı sayesinde içinde bulunduğunuz sıkıntıdan kurtulacağınıza, büyük bir mutluluğa doğru emin adımlarla yürüyeceğinize, hiç tanımadığınız birisinin size iş hayatınızda büyük destek olacağına işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!