Rüyada Bilet Görmek, Bilet Almak, Kesmek

Rüyada Bilet Görmek

Rüyada görülen bilet, genellikle yolculukla tabir olunur. Hasta kimseler için bu rüya, vefata işarettir. Rüyada herhangi bir bilet gören ya da satın alan kimse; büyük bir işe atılarak başarılı kazançlar elde edeceğine işaret sayılır.

Rüyanızda herhangi şeyle ilgili bir bilet gördünüz ise; Düşüncesizce hareketinizden dolayı maddi zarara uğrayacağınıza, bundan hem sizin hemde ailenizin büyük zarar göreceğine işarettir. Eğer evli değilseniz bir gönül meselesinden dolayı başınızın belaya gireceğine, bundan da ailenin bütün çevrenizin zarar göreceğine işarettir.

Rüyada Bilet Almak

Bilet almak rüyalarda şu manaya gelir; Amacımıza ulaşmak ya da istediklerimizi elde etmek, diledi­ğimiz yolda yürümek için bedel ödemek durumunda olduğumu­zu bize anımsatan bir simgedir. Rüyada bilet almak veya aldığınız görmek; Bir yolculuğa hazırlanırken biletini­zi bulamıyor ve bu nedenle ulaşım aracına binemiyorsanız, bunu ih­mal ettiğiniz sorumluluklara ve bedelini ödemeden sahip olmak istediğiniz değerlere bağlamak mümkündür.

Rüyada Bilet Kesmek

Düşlerde bilet kesmek veya kestiğinizi görmek; muhakeme yoluyla çözülecek bazı güçlüklerin çıkacağına, bilet almak, bu güçlük­lerden kurtuluşa yorumlanır. Bir başka alime göre ruyada bilet kesmek; Korkarak çıkacağınız bir yolculuktan rahat bir şekilde döneceği­nize işarettir.

Ruyada Acenta Gormek

Rüyada bir acentadan bilet aldığınızı görmek; Aşk tuzağınıza düşecek bir kadının (erkeğin) elinizden çok çekeceğne veya bir dost kaybedeceğinize işaret sayılır. Seyahat amacıyla bilet alırsanız, size sevdalanan kişilerin kal­bini kıracağınıza ya da bir arkadaşınızın sizden soğuyacağı anlamına gelir.

Milli Piyango Bileti Görmek, Almak

Rüyada Milli Piyango Görmek: Piyango Bileti Çıkması
Rüyada Milli Piyango Görmek: Piyango Bileti Çıkması

Rüyada piyango satın aldığınızı görmek; kısmetlerinizin açılacağına, piyangodan ikramiye kazanmak; bütün arzu ve isteklerinizin yerine geleceğine işarettir. Rüyada bir piyango ikramiyesi kazandığınızı görmek, hiç beklemediğiniz hayırlı bir paraya kavuşacağınıza veya memuriyetinizde daha büyük bir mevkiye terfi edeceğinize işarettir. Memur değilseniz ticarette kazanca, işçi iseniz yevmiyenizin artacağına işaret olarak kabul edilir.


2 thoughts on “Rüyada Bilet Görmek, Bilet Almak, Kesmek”

  1. Rüyamda bir bilet aldım adım soyadım yazıyordu tamam dedim ama seyahat içindi birde tırla yabancı ülkeye gittigimi gördüm orada yemek yedim polisleri çok kontrollü giriş yaptım

    Reply
    • Yuksel Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Elinize hiç beklenmedik bir yerden mal veya para geçeceğine, yeni bir işe girişmeye, bir sevap işlenileceğine işarettir…

Leave a Comment