Rüyada Beyaz Görmek Ne Demek? Rüyada Beyaz Renk Görmenin Anlamı?

Rüyalarda görülen beyaz renk diyanet ve islami rüya tabirleri perspektifiyle incelendiğinde; siyahın tersine, ışığın tüm frekanslarını içeren beyaz, sözcüğün hem gerçek hem de mecaz anlamıyla aydınlanmayı simgeler. Düşte beyaz bayraklar görmek yağmur yağacağına yorumlanır. Rüyanıza giren beyaz renkli boyunbağı görmek; beklentilerinizin gerçekleşeceğine işaret sayılır. Beyaz renkli cübbe ise, uzun bir hayat geçirileceğine işaret sayılır. Beyaz sevinç ve göz aydınlığı demektir. Rüyanızda eğer beyaz bir çorap gördüyseniz bu, güzel bir kadın anlamına gelir; eşiniz, çocuğunuz sevgiliniz veya yeni tanışacağınız bir kadın. Rüyayı gören kadınsa tam tersi bir erkekle yorumlanır. Rüyada bembeyaz diş görmek, o rüya sahibinin: sağlıklı olacağına, ya da, müjdeli haberler alacağına, ya da, annesi veya babası tarafından gelecek yardım haberlerine işaret olarak yorumlanır.

 • Bir kimsenin rüyada yüzünün siyah ve vücudunun beyaz olduğunu görmesi, o kimsenin içinin dışından daha hayırlı olduğuna işaret eder.
 • Yüzdeki beyazlık: Bu rüya, rüya sahibinin her haliyle iyi bir insan olduğuna işaret eder.
 • Rüyada görülen beyaz bulut, iyi ve hayırlı amele işarettir.
 • Beyaz derili bir kimseyi görmek; sevince yorumlanır.
 • Rüyada görülen beyaz koç beyaz insana nisbet edilir.
 • Beyaz kumaş top manevi yönden kuvvetlenmeye yorumlanır.

Rüyada Beyaz Görmek

Rüyada görülen beyaz renk, ahlaken güzelliğe ve sevilmeye işaret eder. Rüyada her türlü şeyde görülen beyazlık, sevince ve gönül huzuruna delalet eder. Sakalınızın veya bıyığınızı beyazlaşmış görmek; giriştiğiniz işlerden olumsuz sonuçlar alacağınıza işaret sayılır. Rüyada görülen beyaz boya, güzel ve huzurlu yaşama; siyah boya, üzüntüye yorumlanır. Rüyada boyunda beyaz kuş görmek, sevap işlenecek bir amel işlemeye, siyah kuş ise, günahlara delalettir. Beyaz bulut hayırlı ameldir. Rüyada beyaz ve tatlı olan dutu yemek, maddi olarak zengin bir kimse tarafından yardım olunmaya yorumlanır. Düşlerde içilen içeceğin beyaz olması, evliliğe işarettir. Beyaz renkli kumaş gören; feraha ve sevince kavuşacağı anlamına gelir. Beyaz mısır yediğini görmek ise, haram mal elde edileceğine işarettir.

Rüyada Beyaz Elbise Giymek, Görmek

Rüyada üzerinde beyaz bir elbise olması, halkın üzüntü ve kederini gideren bir kimse olduğuna işarettir. Rüyada bir kimsenin kendisine ak elbise dikmesi eğer fakir ise zenginliğe işarettir. Bozuk işleri düzelir. Eski bir beyaz renkli elbiseyi güzelce diktiğini gören kimse yaptığı kötülüklerden tevbe eder. Bir erkeğin beyaz kadın elbisesi giydiğini görmesi, hanımı hamile ise kız çocuğu doğurmasına, değilse günah işlemesine işaret eder. Rüyasında kirlenmiş beyaz elbiselerini yıkadığını gören kimse, günahlarından tövbe eder. Rüyada elbisesini sattığını görmek, her türlü sıkıntıdan kurtuluşa işarettir. Temiz bir elbisenin üzerinde lekeler olduğunu görüp yıkamak, günah ve gaflet bataklığına dalmış bir kimseye delalet eder. Temiz olduğu halde beyaz elbiseleri yıkamak, dince takvaya işarettir. Elbiseyi soğuk suyla yıkadığını görmek, günahlardan tevbe etmeye, korkulardan emin olmaya işarettir. Rüyada ipek kumaştan beyazlı elbise görmek, gören kimse için aşka işarettir. Bir kimse ipek elbiseyi bir ölünün üzerinde görse, o ölünün rahat içerisinde olduğunu gösterir.

Rüyada Beyaz Araba Görmek

Rüyada beyaz renkli araba görmek ya da arabaya binmek; eğer tüccar ise çok para kazanacağına, memur ise terfi edeceğine, hasta ise iyileşeceğine gösterir. Rüyada görülenbeyaz araba, yolculuğa işaret eder. Bazen zorluk çekmeğe, rahatlığa; bazen de sıkıntı duymaya, hastalığa çağrışım yapar. Kimi zaman işlerin ters gittiğine, üzüntüye; kimi zaman da geçim sıkıntısına yorumlanır. Bazen ise, ayrılığa işaret sayılır.

Dini Rüya Alimleri der ki; Bir kimse rüyada ak araba görse, rüya görenin geçim sıkıntısı içinde olduğuna yorumlanır. Rüyada yeni bir araba görmek ise, rüya görenin bir çocuğu olacağına işaret eder. Rüyada görülen beyaz at arabası hastalığa, el arabası sıkıntı ve zorluğa, bebek arabası da, rüya sahibinin işlerinin bozulacağına yorumlanır. Rüyada eski bir beyaz renkli araba görmek ise, rüyayı görenin aile ferdinden birisinin evden ayrılacağına, işarettir. Rüyada görülen beyaz tonlarda özel otomobil, kişinin geçim vasıtalarına işarettir. Park halinde görülen otomobil, rahat ve huzura; seyir halindeki otomobil, sıkıntı ve huzursuzluğa işarettir.

İslami Rüya Yorumları Sorgulama

Rüyasında beyaz renkli arabaya bindiğini gören kimse, o beldenin en yetkilisi olur. Bu rüya kendisinden fayda gelecek uzak bir yolculuğa çıkmaya da delalet eder. Rüyada arabaya binen kimsenin hayırlı bir evladı olur.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Görmek

Rüyada geniş bir beyaz renkli ayakkabı görmek hayır ve güzel geçime, dar ayakkabı ise gam ve üzüntüye ve çekilecek sıkıntılara işarettir. Düşlerde görlen beyaz ayakkabı islami ve diyanet ruya tabirlerine göre; günlük yaşamın güçlükleriyle baş edebilme gücümüzün ve enerjimizin simgesidir. Rüyada beyazlı bir ayakkabısını ters giydiğini gören kimse, üzüntü ve sıkıntılarından kurtulur. Ayakkabılarından birisinin kaybolduğunu gören kimse, servetinin yarısını kaybeder. Ayakkabıların parçalanmış olduğunu görmek, hanımın vefatına delalettir. Ayakkabılarını çıkarmak, muradın husulüne ve sevince boğulmaya işaret eder. Beyaz boyalı ayakkabıların çalındığını görmek, sıkıntı ve üzüntüye düşmeye delalet eder.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Yılanın beyazı ise zayıf ve güçsüz bir düşmana işaret eder. Rüyada görülen su yılanı da değerli mal olarak yorumlanır. Beyaz bir yılan tuttuğunu gören kimse, büyük derecelere ulaşır, yüksek bir makama çıkar. Rüyada yakasında ve kolunda beyaz, küçük yılanlar olduğunu ve bunlardan korkmadığını görmek, fayda görülecek bir mala işarettir. Beyaz bir yılan tuttuğunu gören kimse, büyük derecelere ulaşır, yüksek bir makama çıkar. Rüyada üzerinde veya kolunda beyaz, küçük yılanlar olduğunu ve bunlardan korkmadığını görmek, fayda görülecek bir mala yorumlanır.

Rüyada Beyaz Gömlek Görmek

Rüyada bembeyaz gömlek görmek, din ve dünyadaki güzelliğe, ilim sahiplerine veya kederden kurtulmaya işaret eder. Rüyada görülen beyaz renkli gömlek müjdedir. Kişinin Allah’tan korkmasına delalettir. Rüyada her ne şekilde olursa olsun gömlek görmek ve giymek; her şekilde zenginliğe ve mutluluğa bir müjde olarak yorumlanır. Yırtık pırtık ak gömlek giyindiğini gören; çok büyük bir servete konar. Açık renkli gömlek görmek; uygun ve yerinde yapılmış eylem, doğru hareket anlamına gelir.

Rüyada Beyaz At Görmek

Düşlerde görülen beyaz ya da gri bir at; yeni ve kazançlı işler peşinde olduğunuza, herhangi bir ata bindiğinizi görmek; şerefli bir mertebeye ulaşacağınıza, bir seyahata çıkacağınıza, beyaz bir taya bindiğinizi görmek; bekârsanız çok kısa bir zamanda evleneceğinize, evli iseniz bir ev sahibi olacağınıza, boz renkli bir ata bindiğinizi görmek; eşinizle aranızın açılacağına, dişi bir ata bindiğinizi görmek; bir kız çocuğunuz olacağına ya da bir kimse ile ticari bir anlaşma yapacağınıza ya da işinizde bir derece yükseleceğinize yorumlanır.

Bembeyaz bir attan inerek hemen bir başka ata bindiğinizi görmek; yeni ve önemli bir hayata başlayacağınıza, gemsiz bir ata bindiğinizi görmek; arzunuz dışında başka birinin isteğini kabul edeceğinize, pazardan bir at satın aldığınızı görmek; memur iseniz terfi edeceğinize, ticaret yapıyorsanız işinizi genişleteceğinizi gösterir. Beyaz renk huysuz ve azgın bir ata bindiğinizi görmek; hilekar ve edepsiz bir kimse ile tanışıp işlerinizde zarara uğrayacağınıza, arabaya koşulu bir at görmek; yakında tehlikeli bir maceraya girişeceğinize, attan düştüğünüzü görmek; birisi ile kavga edeceğinize ya da aile hayatında geçimsizlik yüzünden tartışmalar çıkacağına gösterir.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Rüyada beyaz tüylü kedi görmek neşe ve sevince işaret sayılır. Rüyada görülen ak kedi, ev halkından bir hırsızdır. Rüyada görülen kedi, içten pazarlıklı kadın, ev halkından hırsız, gönül kırıklığı, bundan doğan hüzün ve düzenbaz eş demektir. Bir ile rüyada oynadığını ve kedinin kendisini tırmaladığını gören kimse, sonu gelmeyecek bir aşka düşer veya uzun sürecek bir hastalığa yakalanır. Beyaz renkli kedi, hizmetçi olarak da yorumlanmıştır. Rüyada evine kedi girdiğini gören kimsenin evine hırsız girer. Rüyada görülen beyaz tüylü kedi, üzüntü ve düşmanlık ile tabir olunur. Beyaz kedinin anlamı; sıcak duygusallığı, korunup gözetilmeyi ve sevgiye duyulan ihtiyaç demek. Beyaz yavru kedi görmek; bebeklik duyguları ya da bir bebeğe sahip olma isteği anlamına gelir.

Beyaz Köpek Görmek

Rüyada görülen eğer köpek beyaz ise, çocuğun iyi huy edineceğine hükmedilir. Rüyasında bir beyaz köpek satın aldığını görmek, mal hususunda akrabalar arasında meydana gelecek kısa süreli ihtilafa işaret eder. Rüyada görülen beyaz tüylü kuduz köpek, kendisinden zarar görülecek düşmana işarettir Rüyasında köpek sütü görmek, korku, endişe ve bir kimse ile arasındaki düşmanlığa işarettir. Beyazlı bir köpeğin kendisinden kaçtığını gören kimsenin düşmanı sıvışır. Rüyada beyaz köpeğe ekmek vermek, bol rızıkla tabir olunur. Rüyada görülen beyaz köpek, koruyucu ve candan bir dost ya da yakını simgeleyebileceği gibi, olumsuz yönüyle de sorun yaratan bir tanıdığı gösterir. Dostluğun ve koruyuculuğun olduğu kadar, zaman zaman erkeksi bir saldırganlığın da temsilcisi olan köpek, rüyayı gören kişinin kızgınlık duygularını da ifade edebilir.

Rüyada Beyaz Fare Görmek

Rüyada görülen beyaz fare, fesatçı bir kadın olarak yorumlanır. Çok fare rızka işaret eder. Rüyada, evinde farelerin oynaştığım gören kimsenin rızkı bol olur. Bir başka yorumla ak fare, içi ve dışı pis ve çirkin kadın olarak da yorumlanmıştır. Eğer görülen beyaz renkli fare, bilinen farenin renginde değilse fena bir erkeğe işaret eder. Rüyada görülen beyaz tüylü farelerin, ev halkını temsil ettiklerine yorumlanmıştır. Düşlerde fare görmenin anlamı, küçük gerginliklerin, korku ve endişelerin simgesi olarak değerlendirilir. Kimi zamanda, ürkek ve utangaç davranışların ya da ürkerek ve utanarak yapılan işlerin habercisidir.

Dini Rüya Yorumcularına Göre: Rüyada Beyaz Görmek

Rüyalarda görülen beyaz renk, diyanet ve islami rüya tabirleri perspektifiyle incelendiğinde; siyahın tersine, ışığın tüm frekanslarını içeren beyaz, sözcüğün hem gerçek hem de mecaz anlamıyla aydınlanmayı simgeler. Fiziksel ola­rak, aydınlık bir ortamı ve belirsizliklere yer bırakmayan bir açıklığı ve netliği vurgular. Mecazi olaraksa aydınlık ve ferah bir ruh haline, umut ve huzura kapı açar. Diğer yandan beyaz, parlak ışık huzmele­rinin ve bir kaynaktan yayılan aydınlanmanın simgesi olduğu için, bir diğer yorumla bireysel “bilinç aydınlanması”nın; zihinsel ve spritüel saflığın da anlatımıdır.
Düşünüzde, duvarları beyaza boyalı, beyaz mobilyalarla döşenmiş bir odada bulunmak, çoğunlukla ruh haliniz ve duygusal durumunuz­la ilgili olumlu bir işarettir. Beyaz çiçekler, umudun ve iyimserliğin simgesi olarak değerlendirilir. Uçan beyaz bir kuş ya da kelebek saf­lığı; beyaz giysilerse huzuru ve bağlılığı vurgular.

Beyazla ilgili olumsuz potansiyel, ilginç bir biçimde, olumlu potansi­yelin abartılması durumunun içinde saklıdır. Aşırı umut ve iyimser­lik, yapay ve sahte bir dünya görüşüne, dolayısıyla yanlış algılara ka­pı açabilir. İçinde bulunduğunuz durumu değerlendirmekte bazen güçlük çekebilirsiniz, çünkü “pozitif olmak” adına umut ve iyimser­liği öylesine benimsemişsinizdir ki, kendi algılarınızı yanıltmakta ve tehlikeleri görememektesinizdir. Bu durum düşlerde çoğunlukla, göz kamaştırıcı parlaklıkta bir ışığın, başka hiçbir şeyi görmenize olanak vermeyecek biçimde büyümesi ve parlaması biçiminde kar­şınıza çıkar. Bu anlamda, bilinçaltınızın, aşırı iyimserliğinize gösterdi­ği bir tepki ve uyarı mesajının söz konusu olduğunu düşünebilirsiniz.

Beyaz veya Sarı Üzüm Görmek

Rüyada görülen beyaz üzüm, güzel rızıktır. Bazen de bu rüya dostluğa ve helal rızka delalet eder. Mevsiminde görülen ak üzüm, rahat bir yaşantıya delalet eder. Siyah üzüm, devamı olmayan bir rızıktır. Mevsimi dışında beyaz renkli üzüm görmek, acele yapılacak hayra, bazan da ele geçecek haram kazanca yorulur. Beyaz üzüm görmenin azında ve çoğunda huzursuzluk olacağı şeklinde yorumlar da yapılmıştır.
Rüyasında beyaz üzüm asması gören veya yiyen kimse zengin olur. Mevsimi değilse mücâdele ve sıkıntıdır. Beyaz üzüm görmek, sağlık ve şifaya Siyah üzüm geceyi, beyaz üzüm ise gündüzü temsil eder.

 • Sakalın beyaz olması: Bu rüya, meşhur olmaya ve üstünlüğe işarettir.
 • Sığırın alnındaki beyazlık, senenin bağındaki şiddete, belindeki alacalık, sene ortasındaki şiddete, kalçasındaki alacalıksa, sene sonundaki şiddet ve zahmete işaret eder.
 • Beyaz su görmek, temizliğe iyi ahlaka ve doğruluğa yorumlanır.
 • Beyaz renkli turp görmek, üzüntünün az olacağına; siyah renkli turp ise üzüntünün çok olacağına işarettir.
 • Beyaz renkte öküz, hayra nailiyyeti ifade eder.
 • Rüyada bir pamuk tarlasında fidelerinin üzerine serpilmiş bembeyaz pamukları görmek feraha çıkacağınız anlamına gelir.

Diyanet Ve İslami Rüya Tabirleri: Beyaz Renk Görmek

Fiziksel ola­rak, aydınlık bir ortamı ve belirsizliklere yer bırakmayan bir açıklığı ve netliği vurgular. Mecazi olaraksa aydınlık ve ferah bir ruh haline, umut ve huzura kapı açar. Diğer yandan beyaz, parlak ışık huzmele­rinin ve bir kaynaktan yayılan aydınlanmanın simgesi olduğu için, bir diğer yorumla bireysel “bilinç aydınlanması”nın; zihinsel ve spritüel saflığın da anlatımıdır.
Düşünüzde, duvarları beyaza boyalı, beyaz mobilyalarla döşenmiş bir odada bulunmak, çoğunlukla ruh haliniz ve duygusal durumunuz­la ilgili olumlu bir işarettir. Beyaz çiçekler, umudun ve iyimserliğin simgesi olarak değerlendirilir. Uçan beyaz bir kuş ya da kelebek saf­lığı; beyaz giysilerse huzuru ve bağlılığı vurgular.

Beyaz Saç Görmek, Saçların Ağardığını Görmek

 • Rüyada saçınızın ağardığını görmek, gençler için, ağır başlılığa ve uzun bir ömüre, saç ve sakalının bembeyaz olduğunu görmek, fakirliğe, yalnız sakalında beyazların çoğaldığını görmek, güçlü ve etkili bir kişi olacağına, saçlarının çoğaldığını görmek, çocuğu olacağına yorumlanır.
 • Bir kadının rüyasında saçının ağardığını görmesi, kocasının başka bir kadınla ilişkisi olduğuna, vücut kıllarının ağarması, zengin için malında azalma olacağına, fakir için ödeyemeyeceği bir borcun altına ğireceğine işaret eder.

Büyük Rüya Tabirleri: Beyazla ilgili olumsuz potansiyel, ilginç bir biçimde, olumlu potansi­yelin abartılması durumunun içinde saklıdır. Aşırı umut ve iyimser­lik, yapay ve sahte bir dünya görüşüne, dolayısıyla yanlış algılara ka­pı açabilir. İçinde bulunduğunuz durumu değerlendirmekte bazen güçlük çekebilirsiniz, çünkü “pozitif olmak” adına umut ve iyimser­liği öylesine benimsemişsinizdir ki, kendi algılarınızı yanıltmakta ve tehlikeleri görememektesinizdir. Bu durum düşlerde çoğunlukla, göz kamaştırıcı parlaklıkta bir ışığın, başka hiçbir şeyi görmenize olanak vermeyecek biçimde büyümesi ve parlaması biçiminde kar­şınıza çıkar. Bu anlamda, bilinçaltınızın, aşırı iyimserliğinize gösterdi­ği bir tepki ve uyarı mesajının söz konusu olduğunu düşünebilirsiniz.

Beyaz Gül veya Çiçek Görmek

Rüyada beyaz gülün anlamı; hayatımızda çok önemli bir yeri olan gülü görmek çeşitli şekillerde yorumlanır. Beyaz gül veya çiçek görmek genellikle çok iyi bir rüya sayılmaktadır. Rüyada ak gül topladığınızı görmek; vaktinizin hoş geçeceğine; murat ve isteklerinize kavuşacağınıza; çok hayırlı haberler alıp sevineceğinize; gül zamanı değilse; hafif bir hastalık geçireceğinize; gülün rengi kırmızı ise; altın; beyaz ise gümüş; sarı ise hastalığa yorumlanır. Beyaz karanfil, temizlik ve saflığa yorumlanır.

Rüyada Beyaz Görmek Ne Demek? Rüyada Beyaz Renk Görmenin Anlamı? konusunda 24 mesaj

 1. Rüyamda üzerime çok güzel beyaz tülden bir bluz giymiştim. Kıyafet dar değildi, sarmıyordu. Boldu. Benim içimde yine beyaz renkte bir badi vardı fakat badi göbek kısmını 9rtmedigi için bluzun içinden göbeğim, belim gözüküyordu. Yalnız bluz çok güzeldi, ben çok sevmiştim.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Bir servete kavuşarak mutlu bir hayat süreceğinize, iş çevresinde itibarınızın artacağına, fırsatları yakalamaya işarettir…

 2. Rüyamda beni üç harfli öldürüyor. Sonrasında mahalleme geliyorum, benim için mezarlık yapılmış ama mahallem komple her yer bem beyaz evler sanldayeler dükkanlar. Sonra evime çıkıyorum odama kimse yok. Bir yakınıma soruyorum bizimkiler nerde diye. Sonra sevdiğim kızın evine gitmek için yola çıkıyorum Babamın bisikleti ile. Uyanıyorum Rüyamda ağlıyorum uyandığımda da gözümde yaş vardı. Rüyamı yorumlar mısınız ?

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Zeynel A. Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : İyi dostlar edineceğinize, elinize bol para geçeceğine, mucizenin gerçekleşeceğine, zor durumlardan kurtulacağınıza işarettir…

 3. Ruyamda bembeyaz aydınlik bos ama yerlerde beyaz ipek gibi kumaşlar serili bir odada iki tane beyaz kundaklı oğlum varmıs biri kücük bebek biri 2 3 yaşlarında küçük olan oğlum ağlayınca büyük oğlumuda uyandirdı böyle bir rüya idi

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Ayşe Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Sevilen bir insan olduğunuza ya da olacağınıza, aşka ve mutluluğa, işlerinizin doğru düzgün bir şekilde gitmesine işarettir…

 4. Meraba ben caminin dışındayım yanıma bir amca geldi caminin dışı beyaz fayansla döşeli amca bana bu fayanslar düşüyor dedi bende böyle böyle yapsak daha iyi olur dedim ama bu aralar rüyam beyaz ağırlıklı ve camii ağırlıklı

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Şaziye Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Üzüntülerinizden ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, rahata kavuşacağınıza, iyi ve çok şanslı sevinilecek bir haber almaya, işlerinizde başarılı olacağınıza, durumların düzelmesine, üzüntülerinizin ve kederlerinizin gitmesine işarettir…

 5. Mrb,ruyamda kapiya gelen misafirlerin birinde yüzünde hastalik oldugunu gordugum halde tokalasiyordum akabinde yuzum gozlerimde dahil yagli boya gibi pasparlak bembeyaz oluyordu, korkma iyi olursun kendiliignden gecer diyorlardi.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Aysen Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Elde etmek istediğiniz para için çok uğraş emek sarf etmeniz gerekeceğine, yakın zamanda başarılı olacağınıza, elinize kıymetli bir şey geleceğine işarettir…

 6. Rüyamda bi kalabalık var bi seçim olacak ve millet oy vereceği kişileri konuşuyor. Herkes yattı sabh oldu ben çay demleyip kahvaltı hazırlıcam ve bi kalktım üzerime bembeyaz bi ipek gömlek giymişim dışarı çıktım çıkarken de başıma yine bembeyaz bi eşarp aldım. Yolda karşıdan gelen komşular bana bi kaç tane masa örtüsü verdi ve onlar da bembeyaz parlak krem onları alıp odama götürüyorum ve odamda aydınlık mobilyalar parlıyor bembeyaz böyle ilginç bol beyazlı bi rüya gördüm o komşularda evden çıkarken balkonda iç edilecek kurumuş fasulyeler vardı onları iç etmeye oturdular. Bu arada evli bi çoçuğum var ikinciye iki aylık hamileyim teşkkürler

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Kadriye Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Saygınlığın artmasına, gizli bir sırrın ortaya çıkacağına, başarılı olunacağına, olayların planlandığı gibi gitmesine, birinden yardım istemeye, zor günleri atlatmaya işarettir…

 7. Merhaba ben rüyamda saat 3. ya 4. gibi. karanlık ta biri pencereye tül ve perdeyi açmaya çalışıyo yaz günü bende kimse görmesin diye örtmek istedim baktım hırsız oluyor beyaz giyinmiş beyaz pantolon beyaz gömlek çok şık ve sağ eliyle aşçak oluyor kolunda çok güzel baya pahalı erkek saati baya baya pahalı şuna bak utan saatine giyimine bak deyip perdeyi örtüm siktirgit kelimesi kulandım o ev taş ev babadan Biraz publemli evin içinde oluyorum Şimdiden çok teşekür ederim yorumunuz için

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Hatice Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : İyi bir haber alarak sevineceğinize, iş ve özel hayatınızda bir çok başarıya imza atacağınıza, rızkınızın artacağına, ailenizle mutlu bir hayatın sizi beklediğine işarettir…

 8. Ruyamda bir top beyez hasa gordum aninda da birsuru rekli kumaslar vardi. Annami nedir

  Ruyamda beyaz birtop hasa gordum yanindada rekli kumaslar vardi

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Mutlu günlere, güç ve iyi bir gelecek sağlayacak bir işe başlanacağına, problemlerin çözümünün göründüğünden daha kolay olduğuna ya da olacağına işarettir…

 9. Merhaba ruyamda hertaraf bembeyazdi sanki tipi yagmis seklinde kar tanecikleri avucumun icinden un gibi akip gidiyordu ama hava sanki soguk degildi her taraf daglar tepeler ovalar evler her taraf beyazdi ve ben babamla kar oldugunu zannettigim o beyazlar ustunde yuruyorduk

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Mustafa kardeşim rüyanın yorumu şöyle : İş hayatına atılıp belli bir süre sonra işinizde yükseleceğinize, namınızın ve ününüzün her yere duyulacağına işarettir…

 10. Rüyamda dörtyoldayim arabalar cok kalabalıktı yanimdada 3 yaşında oğlum vardı karsidan karşıya gececektik birden yola koştu bende onu kurtarmak istedim ama arabalar vardı gidemedim ama arabalar yol verdi oğluma bişey olmadan geçti bende gittim yanına sonra beraber gittik anlamı nedir

  1. merhaba melike bu rüya sır sahibi, ahlak sahibi bir insan ile tabir olunur. Bazen de bu rüya kendisine güvenilir bir kimse ile tabir olunur. Bu tür rüyalar yolculuktan geri dönmek, hamilelik, kadın, riyaset ve hayat olarak yorumlanır. Bazı alimlere göre rüyayı görenlerin çevresinde üstün yetenekli ve söz sahibi olacağına işaret eder. bazen sahip olduğu malı harcamaya delalet eder.

 11. Rüyamda toprak bir alandayim başkaları da var sanki önce kim tohum ekerse o kazancak herkesten önce ben bir tohum yada fidandı tam hatırlamıyorum ektim baskalari ekmedi zaten toprakla kapattım güzelce üstüne su döktüm ve büyüdü birden beyaz bir gül oldu tam büyümedi ama yani beyaz güldü ama tam acmadı sonra ben söktüm gülü elime aldım şimdiden ruya yorumunuz için teşekkürler

  1. merhaba nur bu rüya sır sahibi, ahlak sahibi bir insan ile tabir olunur. Bazen de bu rüya kendisine güvenilir bir kimse ile tabir olunur. Bu tür rüyalar yolculuktan geri dönmek, hamilelik, kadın, riyaset ve hayat olarak yorumlanır. Bazı alimlere göre rüyayı görenlerin çevresinde üstün yetenekli ve söz sahibi olacağına işaret eder. bazen sahip olduğu malı harcamaya delalet eder.

  1. merhaba ayse rüyanızın manası şöyledir: yakınlarınızdan ve dostlarınızdan işleriniz hakkında olumlu haberler alacağınıza, erkekler için, bu rüya durumunun çök iyi bir düzene gireceğine, kadınlar için ise, sıkıntı halinde beklemediği bir kimseden yardım görerek bütün hayatının ve şansının değişeceğine alamettir.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!