Rüyada Bebek Doğurmak, Rüyada Erkek Bebek Doğurmak, İkiz Bebek Doğurmak

Düşlerde bebek doğurmak ölüm mü, para mı yoksa iş, evlilik veya bebek mi demek. Rüyada bebek doğurmak, erkek bebek doğurmak veya rüyada ikiz bebek doğurmak çok farklı yorumlanır. Hemen aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami rüya tabirleri yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Bebek Doğurmak

🙂 Rüyada bebek doğurmak veya doğuran birini görmek; alacağınız bir haberin sizi sevindireceğine, size uzunca bir müddet kalmak üzere misafir geleceğine işarettir. Hamile ol­madığı halde, bebek doğurduğunu gören kadının kocası zengin olur. Karısının erkek çocuk doğurduğunu görenin rüyası büyük hayırdır. Kendinizi bebek doğururken görmek: Kısa zamanda mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağınız anlamına gelir. Bir kızın bebek doğur­ması: Bir mahkemeniz varsa kazanacağınız anlamına gelir. Bebek görmek hakkında en detaylı yorumu okumak için: BKZ

😐 Bir erkeğin çocuk do­ğurması, büyük ama geçici bir sıkıntıdır. Rüyada annesinin kendisini doğurduğunu görmek, hastalığa işaret eder. Bir erkeğin çocuk doğurması: Kötü sözler işiteceğinize ve tehlikeli bir duruma işarettir.

Rüyada Erkek Bebek Doğurmak

🙂 Karısının erkek çocuk doğur­duğunu görmek: Kız bebek olacağına yorumlanır. Kadın hamile olmadığı halde erkek bebek doğurursa: Kocasının umulmadık bir zamanda paraya kavuşaca­ğına işarettir. Rüyada erkek bebek doğurmak, felaha ve müjdeli bir haber almaya işaret eder. Rüyada sevimli mavi gözlü erkek bebek doğurmak müjdedir. Kimi zaman, yeni bir iş, kurmaya, yenilikler yapmaya ya da sevinçli bir haberin geleceğine yorumlanır. Erkek bebek görmek hakkında en detaylı yorumu okumak için: BKZ

😐 Ağlayan eli yüzü pis erkek çocuk doğurmak, şiddetli bir üzün­tüye delildir. Erkek kendisinin erkek çocuk doğurduğunu görürse: Kaldıramayacağı kadar büyük sorumlulukların altına girmektir, an­cak bu durumdan kısa zamanda kurtulur.

Rüyada Kız Bebek Doğurmak

🙂 Rüyada kız doğurduğunu gören büyük hayra nail olur. Doğurduğu kız çocuğunun hemen konuştuğunu gören kadın, ileride kavminin efendisi olacak bir evlada kavuşur. Rüyada biri kız doğurduğunu görürse: tam tersi olur yani erkek çocuğu olur. Rüyada kız bebek doğurma, günahlardan ve her türlü kötülüklerden sıyrılma­sını haber verir. Eşinin bir kız çocuğu doğurduğunu görmek en yakın zamanda saadete, hayır ve menfaate ve isteğinin gerçekleşmesine, gam ve kederi­nin dağılmasına işarettir. Kız bebek görmek hakkında en detaylı yorumu okumak için: BKZ.

Rüyada İkiz Bebek Doğurmak

🙂 İkiz doğurmak: Çok zen­gin olmak anlamına gelir. Rüyada ikiz bebek doğurmak, müjdedir. Kimi zaman, yeni bir iş, kurmaya, yenilikler yapmaya ya da sevinçli bir haberin geleceğine yorum­lanır. İkiz bebek doğurmak rüyada kimi zaman da, kısmeti, bereketi işaret eder. İkiz bebek doğurmak veya doğuran birini görmek, başarılı ve evinde itibarlı olur.

Rüyada Dördüz Bebek Doğurmak

🙂 Rüyada dördüz bebek doğurduğunu görmek şan ve şöhretinin, refah ve malının artmasına, bir rivayete göre çocuk sahibi olmaya, eğer bekarsa evlenmeye ya da bir iş veya sanat sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Üçüz Bebek Doğurmak

🙂 Rüyada üçüz bebek doğurduğunu görmek; iç dünyanızın feraha kavuşacağına, darlıktan kurtulup, bolluk ve berekete erişeceğinize, şayet hasta iseniz; tez zamanda şifa bulacağınıza işarettir. Sıhhat ve neşe dolu günler geçireceğinize, evlenip mutlu bir hayat süreceğinize, kederli günlerinizin sona ereceğine işarettir.

😐 Çirkin ve ağlayan üçüz bebek doğurmak sıkıntının ve darlığın işaretidir. Eğer üçüz bebekler kucağınızda ve ağlamaktalarsa sıkıntıyı bizzat sizin yaşayacağınıza yorumlanır.

Rüyada Ölü Bebek Doğurmak

🙂 Rüyada ölü bebek görmek eğer yüzü temiz ve güzel yüz ifadesi varsa umudu kestiğiniz bir haberin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğini müjdeler. Rüyada temiz elbiseli veya kefene sarılmış ölü bebek veya bebekler görmek müjdeli bir haber demek.

😐 Rüyalarda görülen pis pasaklı kirli ölü bebek, sahip olmak istediği işinin tamamlanmayacağı anlamına gelir. Karısının ölü doğurduğunu gör­mek: Sıkıntıya, ya da karısının rahatsızlığına işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Abdulgani Nablusi: “Evli bir kadın hamile olmadığı halde bir çocuk doğurduğunu görse, o kimsenin alacağı müjdeli bir haberle sevineceğine hükmedilir. Eğer hamile bir kadın rüyada bir erkek çocuk doğurduğunu görse, rüyayı görenin bir kız evlat doğuracağına işaret sayılır. Şayet bir kız çocuğu doğurduğunu görürse, o kişinin bütün üzüntülerinden kurtulacağına işaret eder. Bazı yorumcular erkek çocuk rüyayı gören için üzüntüdür demişlerdir.”

Caferi Sadık:Erkek bir kimsenin rüyada çocuk doğurmasını görmesi, o kişinin ağır ve başaramayacağı bir iş yükleneceğine işaret sayılır. Ama bir görüşe göre ise, bu rüya, fena huylu bir eşten kurtulmaya işarettir.”

Kirmani: “Bir kadın rüyasında erkek bir çocuk doğurduğunu ve bu çocuğun hemen konuştuğunu görse, o kişinin mutlu bir ömür süreceğine hükmedilir. Eğer bir kız çocuğu doğurduğunu ve çocuğun hemen konuştuğunu görürse, rüyayı görenin bir çocuğa daha sahip olacağına işaret eder. Bir kadının kız çocuk doğurduğunu görmek eşine fayda sağlayacağına, erkek çocuk doğurduğunu görmek eşine üzüntü ve keder vereceğine işarettir,” demiştir.”

Seyyid Süleyman: Hasta olan bir kimsenin rüyada çocuk doğurduğunu görmesi, rüya sahibinin hastalığına işaret eder. Eğer yoksul bir kimse rüyada doğurduğunu görürse, o kişinin zengin olacağına hükmedilir. Zengin bir kimsenin doğurduğunu görmesi ise, o kişinin yoksullaşacağına işaretir. Bekar bir kimsenin bu tür bir rüyayı görmesi de, o kişinin evleneceğini gösterir.”

Ebu Sait El Vaiz: “Bir erkeğin çocuk doğurduğunu görmesi gücünü aşan ağır bir yükün altına girmesine, daha sonra bu yükten kurtularak düşmanını yenmesine delalet eder,” demiştir.

Psikolojideki Anlamı

Rüyada bebek doğurmanın psikanalizi: Psikolojik anlamda rüyada doğum yapan bir kadın görmek, yaşamda yeni bir evrenin başlamakta olduğuna işaret ettiği gibi, günlük yaşantımızı değiştirecek yeni bir iş, proje ya da ilişkinin de habercisi ola­bilir. Düşlerde doğurmak, binyıllardan bu yana verimlilikle ve net düşünceler ve so­mut bir biçimde elde edilen değerlerle ilişkili düşünülür. Eğer rüyada ölü bebek görüyorsanız, bu, hem sizin ölümle ilgili korku ve tedirginlikleri­nize ya da sağlığınıza ilişkin kaygılarınıza dikkat çeker.

Anonim Rüya Yorumları

  • Eşinin veya cariyesinin erkek çocuk doğurduğunu görmek (eğer ha­mileyseler) kız doğuracaklarına, (eğer hamile değilseler) üzüntü ve acı çe­kip sonradan bu acı ve üzüntülerinden kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada bebek doğurmak

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi takip edebilirsiniz. Ücretsiz rüya yorumu için de BURAYA TIKLAYIN ve rüya uygulamasını indirin. Uygulamanın içindeki sayfaların altına rüyanızı yorum olarak yazın, rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlansın.

Rüyada Bebek Doğurmak, Rüyada Erkek Bebek Doğurmak, İkiz Bebek Doğurmak konusunda 2 mesaj

  1. Akrabam ruyasında bir bebek görmüş gercekte olan bebeğini aldırıcakmış rüyasına bir allah dostu bayan bir seyit gelip bu çocuğu aldırma bu çocuk ummete çok hayırlı olucak demiş hatta 2 defa ruýasına gelip böyle demiş çocuk şu an 18 yaşında ve ateist bunu yorumlar mısınız?

    1. 1001 Rüya Tabiri

      Salih Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Hayırlı bir işinizin sizi beklediğine, dostlarınızla ve sevdiklerinizle bir araya gelmeye, sıkıntıların geçeceğine işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!