Rüyada Başkan Görmek, Başkan Olmak

Rüyada Başkan Görmek

Herhangi bir başkanı görmek; çok sevdiğiniz bir arkadaşınızla aranızda anlaşmazlık çıkacağına ikinizi de üzecek olan bu meselenin kısa bir zaman sonra hallolacağına işarettir. BELEDİYE BAŞKANI: Sıkıntıların geçmesi ve huzurlu bir yaşam anla­mına gelir. Devlet başkanı: Rüyada devlet başkanını görmek, makamca yükselmeye ve insanlar arasında saygı görmeye delalet eder. BELEDİYE BAŞKANI: Sıkıntıların geçmesi ve huzurlu bir yaşam anla­mına gelir.

Rüyada Başkan Olmak

Rüyada kendinizi bir yere başkan seçilmiş görmek; yükselme hırsınızın çok olduğunu fakat bunun size faydadan çok zarar vereceğine işarettir. Rüyada başkan seçilmek: Birini kıskanıp onun yerine geçme çalışmalarının başarısızlığı anlamındadır. Belediye başkanı olmak: Saygınlığınızın artmasına işarettir. Rüyada bir işe Başkan seçildiğini görmek; bir başkasının mevkiine göz diktiğinize, fakat onun yerine geçmeyi başaramayacağınıza yorumlanır. Belediye başkanı olmak: Saygınlığınızın artmasına işarettir.

BAKAN, MÜDÜR, MEMUR: Büyük memurlardan mesela nazırlardan (vekil, başkan) ve müdürlerden birini görmek bütün rüya tabircilerinin açık­lamasına göre görevinin gerektirdiği şeylerle yorumlanır. Örneğin meclis görevlileri, yönettikleri insanların geçiminin sağlanmasıyla, din görevlileri hayır ve iyilik işleriyle, ordu görevlileri zafer ve başarılarla yorumlarlar. Bunların görüldüğü rüyada görülen kişinin durumu giyim tarzı, tavır ve ha­reketleri yorumun hayra veya kötülüğe delaleti konusunda dikkate alınır.

Diğer taraftan da rüya sahibinin uygunluğu ve kazancı, makam ve rüt­besi, hal ve sıfatı, meslek ve uğraşı düşünülerek ona uygun ve yaraşır şe­kilde tabir olunur. Tabirde amirler ve vezirler bahsinde açıklanan şekiller bu konuda da aynen geçerlidir.

CUMHURBAŞKANI: Rüyada bulunduğunuz memleketin cumhurbaşkanını görmek çok güzel uğurlu bir rüya ile tasvir edilir. Ne arzu ediyorsanız ve bütün arzularınızın yerine geleceğini gösterir.

“Rüyada Başkan Görmek, Başkan Olmak” konusunda 6 mesaj

 1. Rüyamda nişan kıyafeti deniyordum biraz dar geldi sonra balkondan düştü sürüklendi rüzgarla uçtu amcamlarin kapıya uçtu bülent diye seslendim nişan kıyafeti nı getirmesini istedim gülmüştük

  1. Rüyamda nişan kıyafeti deniyordum biraz dar geldi sonra balkondan düştü sürüklendi rüzgarla uçtu amcamlarin kapıya uçtu bülent diye seslendim nişan kıyafeti nı getirmesini istedim gülmüştük

  2. 1001 Rüya Tabiri

   KIYMET kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Toplumun önde gelen insanlarla bir arada olunacağına fakat onların bilgilerinden ve tecrübelerinden yararlanacağınıza, çevrenizdekilerin saygısını kazanacak işler yapmanıza, malınızın paranızın ve itibarınızın artmasına, yakında romantik bir aşk yaşayacağınıza işarettir…

  3. 1001 Rüya Tabiri

   Kıymet kardeşim rüyanız yorumlanmıştır anlayışınız için teşekkür ederim iyi bayramlar dilerim…

 2. Merhaba
  Yeni yükledim denemek için.
  Rüyamda Ferdi Tayfur u gördüm TV de .
  Kendi başına gelen bazı şeyleri anlatıyordu ve eşimde onu izlerken ağlıyordu. Bende eşime ağlama sadece film bu diyordum.
  Hayırdır inşallah.
  Yorumunuz bekliyorum .
  Sonrada ben yorum yapacağım play Store’dan. İyi çalışmalar dilerim.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Tayfun kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Zorlukla elde edilecek mala, karşı cinse duyulan aşka, kısa süren bir dostluğa, geçici bir hastalığa, manevî olarak yükselmeye, doğru yolda ilerlemeye devam edeceğinize, dünyevi kazançlara, hayırlı evlatlara, kazançlı ve bekeretli mala, evlenmeye, iyi ve çok şanslı bir kimse olduğunuza işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.