Rüyada Araba Görmek: Diyanet ve Modern Tabiri Sorgulama

Rüyada araba gormek ya da arabaya binmek; eğer tüccar ise çok para kazanacağına, memur ise terfi edeceğine, hasta ise iyileşeceğine gösterir. Rüyanızda bir otomobil gördüyseniz; Ufak ama önemsiz bir rahatsızlık geçireceğinize, kendinize dikkat ettiğniz takdirde kısa bir zamanda sıhhatinize kavuşacağınıza işarettir. Araba görmek veya sürmek, kullanmak: Rüyada otomobil, kişisel alanımızın, özerkliğimizin simgesidir. Bir otomobil içinde olduğunu görmek, istek ve motivas­yonlarımızı bize anımsatınaya çalışır.

Rüyada Araba Görmenin 1001 Tabiri

 1. Kendinizi at arabasında görmek: Gelirinizle kesinlikle otomobil alamayacağınıza işarettir.
 2. Arabaya binmek: İşlerin iyiye gitmesi ve bir lerfiye işarettir.
 3. Arabadan inmek: İşlerin bozulması ve mevki kaybına.
 4. Gösterişli araba: Hava atmaya bayılan birisi olduğunuza.
 5. Yük taşıyan araba: Cesaret isteyen girişimlerde bulunmaya.
 6. Gıda yükiü araba: Gelirin artması ve kar yapmaya.
 7. Yuvarlanmış araba: İtibarınızın kısa süreli olacağına.
 8. Araba­nın peşinden koşmak: Uzun süreli işsizliğe.
 9. Araba altında kalmak: Zen­ginliğe veya büyük bir mirasa işarettir.
 10. Dolmuş yapan arabaya binmek: Zevkli ve ticari amaçlı bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir

Rüyada Araba Görmek

ruyada-araba-gormek-eski-hurda-araba-gormek-ruyada-araba-surmek-kullanmak-binmek-araba-almak-araba kazasi-beyaz-araba-siyah-araba

Ruyada araba gormek: Bir araba, otomobil, el arabası ya da atların çektiği bir fayton, yeni ve mo­dern koşullar karşısında, eski ve demode olmuş düşünce ve inançları simgeler. Eğer düşümüzde bu tür bir arabaya biniyorsak, bu, ya geçmişe ve geleneklere biraz fazla düşkün olduğumuzu ya da tutucu tavırlarımız nedeniyle kolay olması beklenen işleri zor hale getirdiğimizi anlatır.


Rüyada Araba Sürmek, Araba Kullanmak

ruyada-araba-araba-surmek-kullanmak-binmek-araba-almak-satmak-1001ruyatabiri

Rüyada Araba sürmek veya Kullanmak: Rüyasında arabaya bindiğini gören kimse, o beldenin en yetkilisi olur. Bu rüya kendisinden fayda gelecek uzak bir yolculuğa çıkmaya da delalet eder. Rüyada arabaya binen kimsenin hayırlı bir evladı olur.


Rüyada Otomobil Görmek

ruyada-araba-gormek-eski-hurda-araba-gormek-ruyada-araba-surmek-kullanmak-binmek-otomobil-almak-arac-kazasi-beyaz-araba-siyah-1001ruyatabiri

Rüyada Otomobil Görmek: Otomobil kul­landığını görmek, bir hedefe ulaşmak için yoğun bir istek ve ihti­yaç duyduğumuzu gösterir. Otomobili başkası kullanıyorsa, hayatı­mızla ilgili sorumlulukları başkalarına yüklemekte olduğumuz anlamına gelebilir.


Rüyada Araba Almak

ruyada-araba-almak satin almak-eski-araba-gormek-ruyada-araba-surmek-kullanmak-binmek-araba-almak-kazasi-carpmasi-1001ruyatabiri

Rüyada Araba Almak: Paranızı taşınamaza ve mücevhere yatıracağınız anlamına gelir. Diyanet rüya tabiri sorgulama otomobil satın almak: Sı­kıntıya düşmenizden dolayı kısa bir süre birikimlerinizi bozarak geçinmeye çalışacağınız anlamına gelir. Dürüstlüğünüzün fayda­sını başkalarının size olan saygısıyla göreceğiniz anlamına gelir.


Beyaz Araba Görmek

ruyada-beyaz-araba-gormek-yeni luks araba-eski-araba-gormek-ruyada-araba-surmek-kullanmak-binmek-araba-almak-satmak-1001ruyatabiri

Rüyada Beyaz Araba Gormek: Kimseden yardım görmeden, cesaretinizle büyük işlerin altın­dan çıkacağınıza ve çevrenizden övgü dolu sözler işiteceğinize işarettir. Beyaz araba görmek, bulunduğunuz ortamda saygınlığınızın ve itibarınızın artacağına, evliliğe, nakit paraya ve el attığınız tüm işlerden başarıyla çıkacağınıza işa­rettir.


Kırmızı Araba Görmek

ruyada-kirmizi-araba-gormek-eski-araba-gormek-ruyada-araba-surmek-kullanmak-binmek-araba-almak-kazasi-carpmasi-1001ruyatabiri.jpg

Rüyada Kırmızı Araba Gormek: Zor durumda olduğunuza, ancak önünüzdeki günlerde elinize bir fırsat geçeceğine ve bunun son şansınız olacağına, iyi değerlendirmeniz gerektiğine işarettir. İslami ruya tabiri ansiklopedisi tabiri: Ruyada kirmizi araba gormek, tasarrufu seven ve birikimlerinizi sağlıklı şekilde değerlendiren bir insan olduğunuz anlamına gelir.


Araba Kazası-Çarpışması Görmek

ruyada-araba-gormek-araba kazasi carpmasi-eski-hurda-araba-gormek-ruyada-surmek-kullanmak-binmek-otomobil-almak-arac-kazasi-beyaz araba

Rüyada Araba Kazası-Çarışması Görmek: Otomobil kazası veya dikkat­sizliğiniz bir kazaya yol açıyorsa, başarısızlıktan duyduğumuz korku bizi rahatsız ediyor demektir. Ruyada Kaza yapmış araba: Büyük bir mevki sahibi olmaya. Araç çarpışması gormek, tatsız bir olaya karışacağınıza ve bundan dolayı da yaşantınızın alt üst olacağına işarettir.


Siyah Araba Görmek

ruyada-siyah araba gormek-araba-almak-araba-surmek-araba-kullanmak-beyaz-araba-kirmizi-araba-kazasi-tabiri-1001ruyatabiri

Ruyada Siyah Araba Görmek: Hakkında peşin hükümlü olduğunuz bir kişiyi daha iyi tanımanız gerektiğine o kişiden büyük yardım göreceğinize ve yanıldığınıza işarettir. Ruayda siyah araba gormek diyanet yorumu olarak; İleride size çok yardımı dokunacak birisiyle tanışacağınıza işa­rettir. İslami ruya sözlüğü tabiri: Kendi dertlerinizi unutup başkalarının dertleriyle ilgileneceğinize işarettir.


Lüks Araba Görmek

ruyada-beyaz-araba-gormek-yeni luks araba-eski-araba-gormek-ruyada-araba-surmek-kullanmak-binmek-araba-almak-satmak-1001ruyatabiri

Rüyada Lüks Araba Görmek: İş hayatında konumları ve durumları çok iyi olan insanlarla tanışacağınıza ve ileride onlardan fayda sağlayacağınıza işarettir. Dini tabire göre; Lüks kaliteli yeni araba gormek; Rüyayı gören erkek ise; işlerinizde bir takım pürüzler yaşayacağınıza, kadın ise; size hayranlık duyan ve uzaktan izleyen birisine işarettir.


Eski veya Hurda Araba Görmek

Rüyada Kamyon Kullanmak-Rüyada Kamyon Kazası Görmek

Rüyada Eski veya Hurda Araba Görmek: Yeteneklerinizden, genç ve zeki oluşunuzdan dolayı parası olan birisi tarafından ortaklık teklif edileceğine işarettir. Ruyada eskimiş hurda bir otomobil gormek; Çok şanslı olduğunuza iyi bir eş ve çocuklara sahip olmakla mutlu­luğunuzun hayat boyu süreceğine işarettir. Eski bozuk araba gormek; Dürüst, mülayim ve sizi mutlu edebilecek bir kişiyle evlene­ceğiniz anlamına gelir.


Mavi Araba Görmek

Rüyada Mavi Araba Görmek

Rüyada Mavi Araba Görmek: Sizi çok yakından il­gilendiren mühim konularda bilgilenmeye işarettir. Diyanet ruya tabiri sorgulama; Ruyada mavi araba gormek; Yapamayacağınız işleri üstlenmenizden dolayı sıkıntılı günler geçireceğinize, mantıklı hareket etmediğiniz takdirde daha çok zarara uğrayacağınız anlamına gelir.


Yeşil Araba Görmek

ruyada-yesil araba-gormek-eski-araba-gormek-ruyada-araba-surmek-kullanmak-binmek-araba-almak-satmak-1001ruyatabiri

Rüyada Yeşil Araba Görmek: İşyerinizdeki arkadaşlarınıza dikkat etmeniz gerektiğine, zi­ra sizin onların arasından yetenekleriniz sayesinde sıyrılıp ve onlardan daha iyi bir duruma gelmeniz, kıskanmalarına yeterli bir sebep olarak görüldüğü­ne işarettir. Dini rüya tabiri; ruyada yesil araba gormek; Gönül ilişkilerinizde yeni bir serüven yaşayacağınız anlamına gelir.


Araba Anahtarı Görmek

ruyada-araba-almak satin almak-eski-araba-gormek-ruyada-araba-surmek-kullanmak-binmek-araba-almak-kazasi-carpmasi-1001ruyatabiri

Rüyada Araba Anahtarı Görmek: halkın işlerinin düzenleyicisi bir kim­seyle tabir olunur. Elinde araba anahtarı bulunduğunu gören saygı, mevki ve makam sahibi olur. Rüya yorumcusu Kirmaniye göre ruyada araba anahtarif gormek; “Arabayı anahtarla açmak hayra, kapamaksa kötü­lüğe delalet eder,” demiştir. Otomobil anahtarı; Yaşamınıza çeki düzen vermeniz gerektiğine işarettir.


Çocuk-Bebek Arabası Görmek

Rüyanızda çocuk arabası gördüyseniz: Araba boş ise: Mal-mülk sahibi olacağına, refah bir ahyat yaşayacağınıza işarettir. Eğer aradaba bebek varsa yani raba dolu ise: Alacağınız bir haberde dolayı üzüleceğinize işarettir. Ummadığınız bir şekilde rahat yaşam sürdüreceği­nize işarettir. Arabayı çocukla beraber görmek: Yakınlarınızdan birisi­nin durumuna aşın bir şekilde üzüleceğiniz anlamına gelir.

 • Arabaya binmek: At arabasına ya da başka bir arabaya binmek: Çok saygın ve itibarlı bir insan olacağınız anlamına gelir. Rüyada otomobil ya da arabaya bindiğini görmek; şeref ve itibar sahibi olduğuna işaret sayılır.
 • Ce­naze arabasında bulunmak: Mali durumunuzun çok üstesinde olan işlerle uğraşacağınıza.
 • El Arabası Görmek: Rüyada el arabası görmek; rüyayı görenin veya yakınlarının sağlık durumlarının tasa verici olduğuna işaret sayılır.
 • Yük arabası: İleride çok faydasını göreceğiniz küçük bir işe girece­ğinize işarettir. Rüyada yük arabası görmek, sıkıntı içine düşeceğinizi gösterir.
 • Arabadan düşmek: Rüyada arabadan düştüğünü gören kimse görevinden azledilir.
 • Arabayı parçalanmış görmek: Rüyada arabayı parçalanmış olarak görmek, büyük bir adam olmaya işarettir.

Otomobil Görmek

Eğer bu kişi otomobili dikkatsizce kullanıyorsa, kendimizin ya da çevremizdekilerin sorumsuz davranışlarından duyduğumuz tedirginliğin ifade edildiğini söyleyebiliriz. İçi yolcu ile dolu bir otomobili rüyanızda görmeniz, geleceğinizin çok maceralı olacağına işaret eder. Başka birinin kullandığı bir otomobile binmiş olduğunuzu görmek, erkekler için, yakında çok iyi sonuçlar elde edilecek bir çok fırsatlar çıkacağına, genç bir kız için, sakin olmayan olaylarla dolu bir evlilik hayatına, dul bir kadın için, para işinde tehlikeli bir işe girişeceğine işaret eder. Otomobil goren için bu rüya, yolculuk ve rızık elde etmek için çok çalışan kimse ile tabir olunur.

Rüyada Taksi Görmek

Rüyanızda taksi gördüyseniz; Hiç ummadığınız bir kimseden göreceğiniz yardım sayesinde işlerinizi yoluna koyacağınıza, sıkıntılı günlerinizin sona ereceğine, mutlu ve naşali günler geçireceğinize işarettir.

Şoför Görmek Şoför Olmak

Rüyada görülen şoför, itibar ve şeref sahibi bir kimseyle veya bir yolculukla tabir olunur. Şoförlük yapmak: Rüyasında arabayı güzelce kullandığını gören kimse, yüksek bir mertebeyle tabir olunur.

Garaj Görmek

Rüyada araba garajı görmek; iyi bir rüyadır. Kendisini bir garajdan bir araba kiralarken görmek; yakında servete ve itibara kavuşacağına; garajda çalıştığını görmek; gelirini sağlamak için eline yakında güzel bir fırsat geçeceğine yorumlanır.

Rüyada araba görmek hayırlı mı değil mi?

Araba Lastiği Görmek

 • Araba lastiği görmek: Yüzünüze gülen ancak yokluğunuzda arkanızdan ko­nuşan bir kişiye işarettir.
 • Araba lastiğini tamir ettiğinizi görmek: Zeki bir arkadaşınızla iş ortaklığı kuracağınıza ve büyük paralar kazanacağınıza işarettir.

Rüyada araba gormenin en geniş anlamını okumak için LÜTFEN BURAYA TIKLA

BİZİ TAKİP EDİN BİZE SORUN: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanlımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

“Rüyada Araba Görmek: Diyanet ve Modern Tabiri Sorgulama” konusunda 6 mesaj

 1. İyi günler Rüyamda kırmızı bir araba sattın alıyordum sorna araba beyaz oluyordu ailme bunun nasıl olduğunu anlayamıyordum ve arabayı geri vermeyece çalıştım

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Batu kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Yakında romantik bir aşk yaşayacağınıza, azı tartışmalar yaşayacağınıza, uğraşlarınızın iyi yönde gideceğine, bir terfii edeceğinize, şu sıralar çok gözde ve revaçta olduğunuza ve bu nedenle üzerinize yönelecek nazar tesirlerinden korunacağınıza, sağlıklı yaşama işarettir…

 2. Merhaba. Rüyamda görümcemle beyaz bir arabada güzel bir yolda ilerliyoruz arabayı görümcem kullanıyor(araba görümcemin arabası) fakat o kadar hızlı kullanıyor ki ben korkuyorum (not :Eşim hayatta değil)

  1. Rüya Yorumcusu

   Nazan kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Yalnız kalıp sıkılacağınıza, hayatınızda bazı değişiklikler olacağına, şaşılacak ve ilginç haberler alacağınıza, uzun ve yorucu bir gün geçireceğinize, huzura kavuşacağınıza, birinin borcunu üstleneceğinize, ileride zengin olacağınıza işarettir…

 3. Rüyamda görümcemle beyaz arabadaydık(araba görümcemin arabası) arabayı o kullanıyor ben yanındayım güzel bir yolda ilerliyoruz ama arabayı o kadar hızlı kullanıyor ki ben korkuyorum(not:Eşim hayatta değil vefat etti)

  1. Rüya Yorumcusu

   Naz kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Yalnız kalıp sıkılacağınıza, hayatınızda bazı değişiklikler olacağına, şaşılacak ve ilginç haberler alacağınıza, uzun ve yorucu bir gün geçireceğinize, huzura kavuşacağınıza, birinin borcunu üstleneceğinize, ileride zengin olacağınıza işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!