Rüyada Altın Görmek Ne Demek? Dini Rüya Tabirleri Sözlüğü

Rüyada altın gören kimsenin üzüntü ve kederi gider. Evladı olur. Bol rızka kavuşur. Rüyada altın görmek, sıkıntıdan kurtulup rahata erer ve derecesi yükselir. Rüyada beşi bir yerde altına’ sahip olmak, beş vakit namaz kılmak olarak yorumlanır. Rüyada altın ve gümüşü karışmış olarak görmek hıyanette bulunmaya işaret eder. Elindeki altınları har vurup harman savurduğunu gören kimse, namazları noksan kılan bir kimseye işaret eder. Rüyada altın yediğini görmek, ailesi hususunda harcayacağı paraya işaret eder. Sandıklarda altın görmek, ele geçecek bol mala işaret eder.

Rüyada Altın Görmek – Diyanet Tabirleri
Rüyada Altın Bilezik Görmek

Rüyada Altın Bilezik Takmak Neye Çıkar?
Rüyada Altın Takmak Ne Demek?

Rüyada Altın Almak Ne Anlama Gelir?
Rüyada Çeyrek Altın Görmek – İslami Tabiri
Rüyada Çeyrek Altın Almak veya Vermek
Rüyada Altın Kolye Görmek Nedir?
Rüyada Altın Yüzük Görmek, Takmak ve Almak
Rüyada Altın Para Görmek – Diyanet Yorumu
Rüyada Altın Küpe Görmek, Takmak ve Almak

Rüyada Altın Bulmak/Define Bulduğunu Görmek
Rüyada Beşi Bir Yerde Altın Görmek
Rüyada Gerdanlık Görmek
Rüyada Kuyumcu Görmek
Rüyada Mücevher Görmek
Rüyada Düğün Görmek

Rüyada Altın Görmek – Diyanet Tabirleri

Rüyada altın erittiğini görmek, başkasına yapılacak çirkin bir iftiraya işarettir. Altını külçe haline getirdiğini görmek, Allah’ın azabını hak eden bir kimseye işarettir. Bir evin altından olduğunu görmek, o eve isabet edecek yangına işarettir. İki elinin de altın olduğunu görmek, işsiz kalmaya delalettir. Gözlerinin altın olduğunu görmek, kör olmaya delalet eder. Rüyada altın ya da altından yapılmış herhangi bir eşya görmek; refaha, kısmete ve sağlığa yorumlanır. Altından yapılmış elbise giyindiğini gören; kendisine uygun olmayan bir kimse ile evlenir. Altından yapılmış eşya görmek ise, bol kazanca ve iyi bir hayata işarettir. Altın görmek çoğunlukla kötüye yorumlanır ama rüyayı gören kişi rüyadaki altm sembollerini iyi değerlendirirse farklı neticeler ortaya çıkabilir.

İslami Rüya Tabirlerine Görmek: Rüyada Altın Görülmesi

 • Rüyada Altın ve Gümüşü karışmış olarak görmek; ihanete,
 • Altın Bulma; sıkıntı ve eziyet dolu bir yaşama,
 • Elindeki altınları ona buna dağıttığını görmek; çok müsrif bir insan olduğuna, kazandığı paradan bereket görmediğine işarettir.
 • Alyans: Rüyada alyans görmek, bekar kimseler için evlenmeye, evli kimseler için de çocuk sahibi olmaya delalettir.
 • Altın Ayna, dinde olan güzelliğe; gümüş ayna da sıkıntıya delalet eder.
 • Rüyada altın diş görmek, o rüya sahibinin hem bereketi­nin bol, hem de saltanat sahibi olacağı şeklinde yorumla­nır. Altın diş: Damağında altın ve gümüşten dişlerinin çıkması; onun malına erişecek herhangi bir afet ve hastalığa tutulacağına yorumlanır. Rüyada altın diş görmek, o rüya sahibinin hem bereketi­nin bol, hem de saltanat sahibi olacağı şeklinde yorumla­nır.
 • Altın Eğer: Eğeri altın veya gümüş bir ata bindiğini görmek; alçak gönüllü bir kimse olduğunuza işarettir.
 • Altın Kadeh veya Bardak: Altın ve gümüşten yapılmış kadeh görmek, sağlığa işarettir. Elinizde dolu bir altından yapılmış kadeh olduğunu görmeniz, bir erkek çocuğunuzun olacağına, kadehi yere düşürerek içindekilerin döküldüğünü görmeniz, çocuğunuzun doğduktan sonra hemen öleceğine yorumlanır. Rüyada görülen altın ve gümüş kadehler, cam kadehlerden daha hayırlıdır.
 • Altın kase, tas, tabak veya kap görmek: Altın veya gümüş bir kase görmek, bol kazanca, işlerin iyileşerek kara geçilmesine, kase ile koşmak, rakibinize üstün geleceğinize, kase ile bir şey içtiğini görmek, bir aşk haberi alacağınıza, kaseden yere su dökmek, bir miktar para kaybedeceğinize, kase ile içki sunduğunuzu görmek, yakalandığınız aşkta acı çekeceğinize ve kaybedeceğinize işaret eder. Rüyasında altın bir tastan su içtiğini görmek, kötülüğe işarettir.

Rüyada Altın Bilezik Görmek

Rüyasında altın bilezik gören veya takan kişi; bir mirasa konar. Altın bilezik: Rüyada altın bilezik takan kimsenin eline bir miras geçer. Rüyada elinde altın bilezik olduğunu gören kimse ihsan sahibi bir kimse olur ve helal rızka kavuşur. Koluna altından bilezik takıp ta bu bileziğin büyük geldiğini görmek, üzüntü ve sıkıntıya düşmeye işarettir. Rüyada görülen altın bilezik, kadın için evlenmeyi işaret eder. Zenginlik ve ferahlık olarak yorumlanır. Bazen evliler için bir kızları olacağına işaret sayılır. Rüyada bilezik görmek, bekâr bir erkek için bayandır. Eğer gördüğü bilezik altın veya gümüşse, o kişinin hayırsever olduğunu gösterir. Kimi yorumcular da rüyada bilezik görmek, kadın için evlenme, erkek için keder ve sıkıntı olduğunu söylemişlerdir. Eğer bilezik ölüler üzerinde görülse, gördüğü kimselerin cennette olduğuna işaret eder.

Rüyalarda görülen altın bilezikler şeref ve itibarın artmasına yorumlanır. Altından bilezik görmek; izzet ve şeref bulmaya işaret eder. Genç bir kız altın bilezik taktığını görürse evlenir. Erkek, altından bilezik taktığını veya birine bir bilezik verdiğini görürse, onun aracılığı ile üzüntüye düşer. Kolunda neden yapıldığını bilmediği fakat hoşlandığı bir bilezik olduğunu gören kimse, iyi bir meslek edinir. Bilezik, evlenmek olarak yorumlanmıştır. Rüyada kolundaki bileziği kırmak hastalık ile yorumlanmıştır. Maddi varlıkların ve zenginliğin simgesi olduğu düşünülür.

Rüyada Altın Bilezik Takmak Neye Çıkar?

Rüyada bilezik takmak ya da eline bilezik takmak; geçim sıkıntısına gösterir. Bileziğinden bir parça düştüğünü görmek; elinden kıymetli bir şeyinin çıkacağına, bileğinden bilezik çıkardığını görmek; sıkıntıdan kurtulup bolluğa kavuşacağınızı gösterir. Rüyada görülen altın bilezik takma sahnesi, malın artmasına işarettir. Bazen koluna altın bilezik taktığını görmek, sıkıntıyla ele geçecek rızka delalettir. Bazen bu rüya kadın veya erkekler için evlenmeye de delalet eder. Bir bilezik takınmış görmek, sevgilinizin hiç bir zaman sizi terk etmek istemeyeceğini gösterir.

 • Başka birini bilezik takmış görmek hoş olmayan bir konuda yar­dımınızı isteyecekler anlamına gelir.
 • Bir bilezik kaybetmek hiçbir za­man olamayacak bir şey için boş yere üzülmekte olduğunuzu gösterir.
 • Bilezik bulmak size miras yoluyla biraz para veya bir miktar arazi ka­lacağına işarettir.
 • Bir bileziği sahibine iade yakında basınızdan hoş bir aşk macerasının geçeceğini bildirir.

İslami rüya tabiri yorumcuları der ki; Başka birini bilezik takmış görmek hoş olmayan bir konuda yardımınızı isteyecekler anlamına gelir. Bir bilezik kaybetmek hiçbir zaman olamayacak bir şey için boş yere üzülmekte olduğunuzu gösterir. Bilezik bulmak size miras yoluyla biraz para veya bir miktar arazi kalacağına işarettir. Bir bileziği sahibine iade yakında başınızdan hoş bir aşk macerasının geçeceğini bildirir.

Rüyada Altın Takmak Ne Demek?

Rüyada altın takan kimse, halkı doğruluğa çağırır ve kötülükten alıkoyar. Rüyada altından yapılmış bir şey takmak, rüyayı görenin başına bir sürü dert geleceğine yorumlanır. Bir kimse rüyada altın taktığını görse, rüya sahibinin altın biriktireceğine işaret sayılır. Yada rüya sahibinin istemediği bir işte çalışacağını ve başına bir kaza geleceğine hükmedilir. Şayet bir kimse başkasına altın taktığını görse, o kimsenin yeni bir işe girip çok kazanacağına hükmedilir.

Rüyada Altın Almak Ne Anlama Gelir?

Birinden altın almak veya bir kişinin altın vermeyi va’dettiğini gören kimse insanlara zulmeder. Bir kadının rüyada ziynet eşyası aldığını görmesi, sevinç ve hayırla yorumlanır. Rüyada altın almak, rüya sahibinin eline miras yoluyla mal geçmesine işarettir. Altın almak rızık ve ömürdür. Bir kimsenin rüyada altın aldığını görmesi, rızıkın ayağına gelceğine delalet eder. Altın almak, evlada işaret eder. Rüyalarınızda altın aldığınızı görmeniz, rızkın ve malın artmasına işaret eder. Altın almak, helal rızka, mideyi kirli görmek ise harama işaret eder. Kuyumcu gibi bir altın satıcısından aldığınızı altınları görmek, manevi yönden kuvvetli, zühd ve takva sahibi bir kimseye işaret eder.

Rüyada Çeyrek Altın Görmek – İslami Tabiri

Rüyada görülen çeyrek altın, projelerinizin ve düşüncelerinizin istediğiniz şekilde olmayacağına, bu sebepli onlara yeni bir yön bulmaya çalışmanız lazım geleceğine işaret eder.

Rüyada Çeyrek Altın Almak veya Vermek

Rüyada çeyrek altın aldığınızı gördüyseniz bu rüya ileride rahat bir hayata kavuşacağınıza işarettir. Çeyrek altın vermek, bir dostunuzu kaybedeceğinize işarettir. Rüyalarınızda sahip olduğunuz çeyrek altınlarınızı birilerine vermek bir başka rüya yorumcusuna göre; hayalınızda ve işinizde hafif bir ilerleme kaydedeceğinize yorumlanır.

Rüyada Altın Kolye Görmek Nedir?

Rüyada görülen altın kolye, kız çocuğuna çağrışım yapar. Bazen da beklenmedik sevinçli bir haberin işareti sayılır. Bazen altından yapılmış kolye evlenmeye ya da doğuma işaret eder. Bazen ise, iki sevgilinin birbirinden ayrılmalarına yorumlanır. Kimi zaman ise iki karşı cinsin birbirlerine duydukları sevgiye, aşka yahut hasrete çağrışım yapar. Kadının boynunda görülmesi bağlılığa yorumlanır. Erkeğin boynunda altın kolye taşıması ise boğaz hastalıklarına işaret sayılır.

Rüyada Altın Yüzük Görmek, Takmak ve Almak

Altın yüzük takmak, bulmak, satın almak her zaman mutluluğun ve maddi kazancın simgesidir. Rüyada altından yapılmış yüzük kaybetmek ya da yüzüğün taşının düşmesi maddi ve manevi kayba; yüzük taşının sallanması ya da yüzüğün kırılması, yaşanacak sıkıntılı bir döneme; dar yüzük kuvvet ve başarıya; emanet yüzük devamı olmayan kazanca ve boş hayallere yorumlanır.

 • Altın yüzük: Altın yüzük gören kimse, büyük mevki ve makamlara yükselir. Rüyada yüzük görmek veya altından yapılmış yüzük takmak her zaman hayra yorumlanır. Çevrenizdekilerle yaşanacak kırgınlığa yorumlanır..

Rüyada yüzük görmenin gizli anlamını okumak için BURAYA TIKLA.

Rüyada Altın Para Görmek

Rüyada eski insanların madeni, bakır veya altın paralarından görmek, parasal durumların iyi olacağına işaret sayılır. Rüyada görülen altından yağılmış para, riya ve mücadele halinde söylenen söz olarak yorumlanır. Genel olarak altın para, seviyesiz söze ve şerre işarettir. Rüyada altın paraları yuttuğunu, abdestini bozarken para çıktığını gören kimse, müslümanlıktan ayrılır. Altından yapılmış paralar üzüntü, keder, darlık ve üzülecek söze işaret eder. Rüyada altın para görmek, üzüntü ve sıkıntıya ve kötü söze işarettir.

Bazen de bu rüya sıkıntıdan sonra feraha kavuşmaya, faydalı bir amel işlemeye de delalet eder. Rüyada bir çok paranızın bulunduğunu ve onları saydığınızı görmek, elinize çok para geçeceğine işarettir. Altından üretilmiş paranızı kaybettiğinizi görmek, bol kazanca, yerden para bulduğunuzu görmek, büyük zorluklarla karşılaşacağınıza, rüyanızda altın paranız olduğunu görmek, zenginliğe yorumlanır. Sözgelimi rüyanızda gördüğünüz iki parlak altın para, çok sevdiğiniz iki çocuğunuz ya da iki kardeşi­niz anlamına gelebilir.

Rüyada Altın Küpe Görmek, Takmak ve Almak

Rüyada görülen altın küpe, ticâret ve kazanç elde etmeye işaret eder. Kulağında altın küpe gören genç, bekârsa evlenir. Kadının kulağında küpe görmesi kocasına; salkım küpe görmesi de çocuklarına işaret eder. Rüyada görülen altın küpe, ticarete delalet eder. Hem fiziksel çekiciliğin ve cazibenin, hem de yüksek sezgi gücünün simgesidir. Rüyada küpe taktığını görmek, ço­ğunlukla algıların alabildiğine açık olduğunu ifade eder. Hamile bir kadın, rüyasında küpe görse, erkek evladı olur. Bekar bir kız için küpe, evlenmekle tabir olunur. Hanımının kulağından birinde gümüş, diğerinde altın küpe olduğunu gören kimse, karısını boşar. Kulağında gümüş küpe olduğunu gören kimse, hafız olur.

 • Rüyada altın küpe görmek, şeref ve makama, ilim tahsil etmeye, süs ve ziynete işaret eder.
 • Bazan rüyada küpe görmek, boşanma veya herhangi bir sebeple üzülmeye işarettir.
 • Rüyada kulaklarına altın küpe taktığını görmek, kadın erkek, herkes için hayra işarettir.
 • Kulağa takılan altından yapılmış küpeler paslı ve değersiz şeylerse, üzüntüye işarettir. Rüyada eşinin kulağında küpe görmek, ticaret yapmaya işarettir.
 • Kulaklarına altın küpe taktığını görmek, mal ve dünyalığa, güzelliğe, Kur’ân-ı Kerîm’i etkili ve düzgün okumaya işarettir.
 • Hamile kadın kulağında küpe görse, bir erkek çocuk dünyaya getirir.

Rüyada Altın Bulmak / Define Bulduğunu Görmek

Bazen rüyada altın bulmak, çocukları sebebiyle düşeceği musibete de işaret eder. Çokça altın bulmak, sıkıntı ve zahmet çekmeye işarettir. Topraktan veya madenden çıkarılmış külçe altını görmek, büyük sıkıntı ve üzüntülere işarettir. Rüyasında altın veya gümüş ve buna benzer kıymetli bir şey bulduğunu gören, dünyalığa kavuşur. Altın madeninde bulunduğunuzu görmek, güzel bir evlilik hayatı geçireceğinize yorumlanır.

Rüyada Beşi Bir Yerde Altın Görmek

Rüyada altın cinsinden beşi bir yerdeler görmek; alması veya bulması ya da bir kimsenin boynuna takması onun eline çok mal geçeceğine işaret sayılır. Bir kadının gerdanına takması onun eline çok değerli bir takım şeylerin geçeceği şeklinde yorumlanır. Rüyalarda görülen beşi bir yerde altınların anlamı; ticari olarak kâr etmeye, sevince boğulmaya ve salih bir evlada işarettir. Bu rüya düşmana galebe çalmaya, devlet tarafından gelecek bir yardıma ve her türlü korku ve sıkıntıdan kurtulmaya da işaret eder.

Rüyada Gerdanlık Görmek

Rüyada görülen gerdanlık, kadının kocasına yapacağı iyilik ve saygıdır. Bazen boynunda gerdanlık olduğunu görmek, rüyayı görenin kendisini doğru sözlü olduğunu zannettiği yalancı tabiatlı bir insana delalet eder. Kadının boynunda gerdanlık olduğunu görmesi, evleneceğine delalet eder. Kadın için gümüş gerdanlığı boynunda görmek, ahlak-ı hamide sahibi bir kocaya işaret eder. Rüyada altın gerdanlık görmek, hacca gitmeye veya muradına nail olmaya işaret eder. Rüyada güzel bir kadının gerdanını görmek; cinsel bakımdan çok tatminsiz olduğunuza yorumlanır. Bu rüya bir kadın veya genç bir kız tarafından görülmüş ise; içlerinde bir maceraya atılma hevesinin yaşadığına delildir.

Rüyada Kuyumcu Görmek

Rüyada görülen kuyumcu,, zenginliğe ve bol rızka delalet eder. Rüyada kuyumcu görmek, hak ile batılı ayırabilen bir kimseyle tabir olunur. Kuyumcu, sevinmekle de tabir olunur. Bazen de kuyumcu görmek yalan ve hilekârlık ile tabir olunur. Rüyasında kuyumcu gören kimse, iyilikte bulunur, güzel ve tatlı konuşur. Bazen de bu rüya yalan söyleneceğine ve hile yapılacağına işarettir. Rüyada kuyumcu görmek, riyakarlık, yaramazlık, yalancılık ve hilekarlıkla yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda bilgiye, doğru yola, ferahlığa, evlenmeye ve çocuğa da işaret sayılır. Rüyada kuyumculukla herhangi ilgili bir şey görmek, o rüyanın taşıyacağı sembollere göre bazen iyiye, bazen kötüye, bazen hayra, bazen de şerre yorulur. Bu yüzden rüya yorumcuları rüyada görülen sembollere iyi takdir ederek yorumlamalıdırlar.

Rüyada Mücevher Görmek

Rüyada mücevher görmek veya kendisine bir mücevherli eşya hediye edildiğini görmek, ya da mücevher bulduğunu görmek, rüya sahibinin çok mala ve mülke sahip olacağına, bir kaç evladı dünyaya geleceğine işaret eder. Rüyada görülen mücevherleri câriyeler, metresler, biriktirilmiş mal, şöhrete ulaşacak çocuklar, zengin, güzel ve iffetli kadın, faydalı söz, güzel iş, pişmanlık gibi birçok anlamlar ifade eder. Mücevherler sattığını gören erkek, kadın işleri yapar. Kadınsa erkekler için çok para harcar. Yaşam kalitesiyle ilgili istek ve beklentileri vurgulayan bir simge durumundaki mücevher, aynı zamanda zorlu deneyimlerle elde edilen ve bu nedenle, bizim için çok değerli olan bilgiyi de vurgular. Ki­mi durumlarda, sözgelimi eğer rüyanızda bir mü­cevheri kazı yaptığınız bir madende buluyorsanız, ya­ratıcı gücünüzün varlığına işaret eder. Farklı mücevher­lerle ilişkilendirilen, farklı yorumların söz konusu olduğu dikka­te alınırsa, bu genel özelliklerin dışında rüyanızda gördüğünüz mücevherin türü de önem taşımaktadır.

Rüyada Düğün Görmek

Rüyada düğün görmek iyi değildir. İşlerin iyi gitmeyeceğini; beklenmedik kötü haberler alınacağına işaret sayılır. Rüyada görülen düğün, üzüntü ve kederin gitmesine işarettir. Rüyada patırtısız, gürültüsüz, şenlikli olmayan bir düğün, sevinç ve refahtır. Tersi ise ve bilhassa oyunlar, çengiler varsa, büyük bir gruba gelecek üzüntü ve kederdir. Düğün görmek iyi rüyalardan değildir. Genellikle ölüm töreni demektir.

 • Düğün ziyafeti vermek: Rüyada düğün ziyafeti vermek, akrabalarla bir araya gelmeye ve hayırlı bir konuda karar almaya işaret eder.
 • Düğün yapmak: Kendisi için düğün yaptığını veya kendi oğlu için düğün yaptığını gören kimsenin oğlu vefat eder.

Diğer Altınla İlgili Rüya Yorumları

 • Elinde altın ve gümüş çerçeve içinde bir resim bulunduğunu görmek, dünya malına yüz çeviremeyip her zaman para peşinde koşan biri olacağına yorumlanır.
 • Altın ve gümüş put görmek, hile ile kadınların iffetine zarar vermeye de işaret eder.
 • Altın bilezik görmek: Onur ve saygınlığın giderek artacağına,
 • İki elin birden altın olduğunu görmek: Verilen bir kararın tamamiyle yerinde olduğuna.
 • Altın ziynet eşyası takınmış görünmek: Mal varlığına ve meslekte yükselmeye,
 • Başka birinden altın almak: Ünlü bir kişiden umulmadık boyutta maddi ve manevi bir yardım alacağına.
 • Bir başkasına altın vermek: Şeref, şans, itibar, eli açıklık, bahtı, açıklık.
 • Altın hazinesi görmek: Rüya görenin istediği kadar çoluk çocuk sahibi ve de mutlu olacağına yorumlanır.
 • Torba ile altın görmek: Yeni işlerin ortaya çıkacağına ve daha büyük paralara sahip olunacağına işarettir.
 • Altın saymak: Çok kısa bir hastalığın kolayca atlatılacağına,
 • Altın dökmek: Bir aşkta kazanca, ancak arkasından vicdan azabına,
 • Altın zincir: İyi bir haber alınacağı, anlamına gelir.
 • Rüyada altın erittiğini gören kimse, yanlış bir iş yüzünden mahkemelik olur, insanlar onun aleyhinde konuşur.
 • Rüyada altından yapılmış kap, sürahi, bardak vb. görmek, sürekli üzüntü ve sıkıntıya işarettir.

Dİyanet Rüya Tabirlerine Göre: Rüyada Altın Görmek

 • Altın kadeh, dünya zevklerine düşkün bir kadınla yorumlanır.
 • Altın kapta yemek yemek veya su içmek üzücü bir durumla karşılaşmaya işarettir.
 • Rüyada görülen gümüş kap, güzel ahlâk sahibi iyi bir kadınla yorumlanır.
 • Gümüş kapta yiyip içtiğini gören kimse, huzurlu ve mutlu bir hayat yaşar.
 • Altın ve gümüş kap kacak, güzel kadınla da yorumlanmıştır.
 • Altından Ocak Görmek: Yemek ocağının altın gümüş ve benzeri kıymetli madenlerden birisinden olması, kadının asil bir aileden geldiğini işaret eder. Büyük yorumcu İmam Nablusi, “Ocak senin midendir. Odun ise geçen gece, yenen ağır yemektir.” şeklinde yorumda bulunmuştur.
 • Altın Yılan: Bir madenden, özellikle altın ve gümüşten yılan görmek, büyük bir hayra işarettir.
 • Altın taht sandalye: Rüyada eski padişahların oturduğu altın ve mücevherli bir tahtta oturduğunuzu görmek, yüksek bir mevkiye ulaşarak şeref ve ün kazanacağınıza, tahttan indirildiğinizi görmek ise, tüccar iseniz zarara uğrayacağınıza, değilseniz bir hastalığa yorumlanır.
 • Altın tel görmek: Çalıştığınız takdirde çok başarılı olacağınıza yorumlanır.
 • Altın Bozdurmak: Genel anlamda kadın ve erkek için üzüntüye yorumlanır.
 • Altın Zincir: Rüyalarda altından zincir görmek sizin bildiğiniz ve çevrenin duymasını istemediğiniz şeylerin açıklanıp sizin sıkıntı yaşayacağınız anlamına gelir.
 • Altın Saymak: Altın saydığınızı görmeniz; kısa sürede ortaya çıkacak hastalığın sayılı günler içinde geçeceğine.
 • Külçe Altın: Sağlam güvenceye yorumlanır.
 • Altın Saat Görmek: Yapacağınız işte çok dikkatli olmanız gerektiğine ve atacağınız imzanm önemini iyice kavramanız gerektiğine yorumlanır.

6 YORUM

 1. Rüyamda evime gidiyormuşum, bir dükkanda bir adam görüyorum, camlardan dükkanın içi tamamen görünüyor, eryer saksılı çiçek, adam masada oturmuş ve sakısılı çiçeklerden yüzü tam görünmüyor, benden mi saklanıyor diye düşünüyorum, evime geldigimde evimde genç, roman, karı koca hırsızlık yapıyorlar, ev benim gibi degilmişgibi davranıyorum, onlarla birlikte dışarda biraz yürüyorum, ilerde, sürgülü, demir site apılarının yanında polisler var, kapıları kapatın bunları tutun hırsız bunlar diyorum, yakalayıp, hapse götürüyorlar, yanlarında 7-8 yaşlarında ogulları da varmış, yazık, ortada kalmasın deyip, bakmak için yanıma alıyorum ama bulundugumuz yerde bir minübüs var içi roman dolu, minübüsün yanında yerde, sergi var, sergide çeşit çeşit sahte altından ziynet eşyaları var, istediklerini alıp, takarak, dügüne gideceklermiş

  • merhaba anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : İşlerinizde kariyer yapıp yükselmeye, en üst düzeyde çalışmaya, zirveye çıkıp başarılı olacağınıza, mutlu ve müjdeli haberler almaya, sıkıntıların bitmesine ve büyük feraha kavuşup rahata ermeye işarettir…

 2. Merhaba ben rüyamda bir kuyumcudan altın bileklik küpe kolye yüzük beştaş yüzük alyans aldığımı görüyor dum acaba anlamı nedir. Ve bunların hepsini de takiyordum

  • merhaba fatma kardeşim rüyanın yorumu şöyle : mutlu olmaya, bir dileğinizin veya hayalinizin gerçekleşeceğine, işlerinizde başarılı olup çok paralar kazanmaya, sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerektiğine, ailenizi ihmal etmemeniz gerektiğine, olup bitenlerden haberdar olmanız gerekeceğine, her şeyin düzene gireceğine işarettir…

 3. Hocam Hayırlı günler,
  rüyamda yatak odasında 3-4 tane mendile sarılmış altın bilezik buluyorum ,unutmuşz kalmış diyorum çok eskiymiş.aynı zamanda ince ve biçimsizler.onları alıp kuyumcuya götürüp yeni almayı düşünüyorum.elime alıp bakarken bir tanesi ortadan incelmiş ha kırıldı ha kırılacak cincsten ve kırılıyor.onları alıp anneme göstermek istiyorum dışarı çıkıyorum annemim köylüsü bir kadın ile karşılaşıyorum.ona gösteriyorum ,sonra eve dönüyorum bir bakıyorum ki elimde sadece kırık olan var diğerleri yok.arıyorum yatak üstünde mi unuttum diye ama bulamıyorum.yatağın üstünde ufak tefek altınlar görüyorum.kesin annemin arkadaşı çaldı diye düşünüyorum ihtiyacıda var.kapı önünde kamera falan arıyorum emin olabilmek için,bir adet kamera görüyorum açısına bakıyorum vs.sonra komşuyu görüyorum o kameranın çalışmadığını söylüyor.üzülüyorum haliyle.kadına da üzülüyorum böyle birşey yapacak biri değil diye düşünüyorum.kadına gidip altınların parasını verip almayı düşünüyorum.mağdur olsun da istemiyorum.yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

  • merhaba türkan hanım rüyanın anlamı: kayıp bir şeyi veya malı bulmaya işaret eder. yeni bir arkadaşlık da olabilir. Bazen bu rüya kayıp bir şeyin bulunmasına ve yolculuğa çıkmaya da işaret eder. birbirlerini karşılıklı olarak sevecek iki kişiye delalettir.

RÜYANI YAZ, YORUMLANSIN

Lütfen mesajınızı yazın
Lütfen adınızı yazın