Rüyada Altın Bilezik Görmek, Altın Bilezik Takmak, Altın Bilezik Almak

Rüyalarda görülen altın bilezikler ölüm mü, hastalık mı yoksa para, evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada altın bilezik görmek, altın bilezik takmak veya altın bilezik almak faklı anlamlara yorumlanır. Hemen aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami rüya tabirleri yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Altın Bilezik Görmek

🙂 Altın bilezik: Saygınlığın artması anlamına gelir. Rüyanızda altın bilezik gördüyseniz; Girişeceğiniz bir işte başarı kazanacağınıza, bu yüzden mali sıkıntılarınızın son bulacağına işarettir. Rüyada görülen altın bilezik, kadın için evlenmeyi işaret eder. Zenginlik ve ferahlık olarak yorumlanır. Bazen evliler için bir kızları olacağına işaret sayılır. Rüyada altından bilezik görmek, bekar bir erkek için bayana birine işarettir.

😐 Rüyada eğer iki altın bilezik görürsen bu rüya darlığa düşmeğe işaret eder. Bir altın bilezik kaybetmek hiçbir za­man olamayacak bir şey için boş yere üzülmekte olduğunuzu gösterir.

Rüyada Altın Bilezik Takmak

🙂 Altın bilezik takmak: Yüklü bir mirasa konacağınıza işa­rettir. Rüyasında altın bilezik takan; bir mirasa konar. Rüyada altın bilezik takan kimsenin eline bir miras geçer. Rüyada kolunda altın bilezik olduğunu gören kimse ihsan sahibi bir kimse olur ve helal rızka kavuşur. Bir altın bilezik takınmış görmek, sevgilinizin veya eşinizin hiç bir zaman sizi terk etmek istemeyeceğini gösterir. Rüyada altın görmek ile ilgili rüyanın detaylı anlamını okumak için: BKZ.

😐 Koluna altından bilezik takıp ta bu bileziğin büyük geldiğini görmek, üzüntü ve sıkıntıya düşmeye işarettir.

Rüyada Altın Bilezik Almak

🙂 Altından yapılmış bir bilezik almak müjdeli bir gelişmeye yorumlanır. Altın bilezik alıp konula takmak evlilik haberi demektir. Bir başkasının size altın bilezik aldığını görmek yakınlarınızdan gelecek faydaya hayra işarettir. Rüyada altın bilezik almak, bütün isteklerinizin yakın zamanda gerçekleşeceğine delalettir. Rüyada bilezik görmek ile ilgili rüyanın detaylı anlamını okumak için: BKZ.

Rüyada Altın Bilezik Bulmak

🙂 Altın bilezik bulmak size miras yoluyla biraz para veya bir miktar arazi ka­lacağına işarettir. Bir altın bilezik bulup sahibine iade etmek, yakında basınızdan hoş bir aşk macerasının geçeceğini bildirir.

Rüyada Başka Birinin Kolunda Altın Bilezik Görmek

🙂 Eğer rüyada birinin kolunda altın bilezik gördüyseniz bu rüya o kişinin hayırsever olduğunu gösterir.

😐 Başka birini kolunda altın bilezik görmek hoş olmayan bir konuda yar­dımınızı isteyecekler anlamına gelir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Bir büyüğün kendisine bir altın bilezik verdiğini görenin ya ken­disi ya da kardeşi bir çocuk sahibi olur. Kollarında iki altın bilezik olduğu­nu gören sıkıntı ve darlık çeker. Eğer altın bilezik ölüler üzerinde görülse, gördüğü kimselerin cennette olduğuna işaret eder.” demiştir.

Ebu Sait El Vaiz: Kollarında altın bilezik olduğunu görmek miras sa­hibi olmaya, bir rivayete göre, rüya sahibi iyi ve dindar kimselerden ise dua ve hayırda fazlalığa delalet eder. Birinin kolunda altın bilezik görmek hizmetkar veya evlada de­lalet eder. Başka birinin kollarında altın bilezik görmek, kötü bir şeyden dolayı adının lekeleneceği anlamına gelir.” demiştir.

Mağripli Cabir’e göre; “Kollarında gümüşten bilezikler gören zahmet ve meşakkatle nimet sahibi olur.”

İsfahanlı Halid’e göre: “Ellerinde gümüşten bir çift bilezik gören sıkıntı­ya düşer, darlık çeker. Ancak bu darlık ve sıkıntı altın bilezik görmekten hafiftir. Burma bilezik, düz bilezikten daha hafiftir. İçi boş olan dolu olan­dan iyidir.”

Cafer Sadık(r.a.): “Altın bilezik görmek beş şekilde yorumlanır,” demiştir: “Başkanlık, hükümet, hile ve aldatma, üzüntü ve keder, çocuk ve kardeş.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada altın bilezik görmenin psikanalizi: “Rüyada kolunuza taktığınız altın bilezik gibi takılar, insan uygarlığının binlerce yıllık serüveni içinde “süs” unsurunun yanı sıra, çok farklı beklenti ve güdülerle de kullanıl­mıştır. Bu anlamda altın bilezik, rüya yorumlarında farklı an­lamların söz konusu olduğu söylenebilir. Rüyada altın bilezik takmak maddi varlıkların ve zenginliğin simgesi olduğu düşünülür.

Anonim Rüya Yorumları

 • Kimi yorumcular da rüyada altın bilezik görmek, kadın için evlenme, erkek için keder ve sıkıntı olduğunu söylemişlerdir.

Rüyada altın bilezik görmek

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi takip edebilirsiniz. Ücretsiz rüya yorumu için de BURAYA TIKLAYIN ve rüya uygulamasını indirin. Uygulamanın içindeki sayfaların altına rüyanızı yorum olarak yazın, rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlansın.

“Rüyada Altın Bilezik Görmek, Altın Bilezik Takmak, Altın Bilezik Almak” üzerine 12 yorum

 1. Rüyamda tanımadığım bir kız kolundan altın bilezik verdiğini gördüm bu bilezikle beyaz Bi arabanın yanındaydık.

  Cevapla
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Hayallerinizi gerçekleştireceğinize, çok sevinçli bir haber alacağınıza, izzet sahibi olmaya, bir yolculuğa çıkılacağına işarettir…

  • Azra Eroğlu Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Bir grup tarafından başkan seçileceğinize, yeni yerlere gideceğinize, güç durumlarınızın daha üst seviyeye çıkmasına işarettir…

 2. Eski sevgilim geri dondu ve bnde iyi düşün öyle gel dedim oda haklısın hiç yalandan giriyim dedi buluşalım ondan sonra dedi bnde tm dedim dua ettim allahım rüyam da bana bildir diye iyi mi kötü mü. Rüyam da ise ölmüş muydu sanki onu geri getirmek için çok çabalıyordum sonra havalimanı gördüm ordan gidicekti sanki yurtdışına ben ise üzülüyordum içim kan ağlıyordu ama o benim onu sevdiğimi bilmiyordu sanki sadece arkadaştık ama ben onu çok seviyordum o bunu bilmiyordu onu öpüp vedalastim geri gelicem dedi sonra oda bana sarıldı yanında annesi ve kız kardeşleri vardı hemde ikiz ama onun kız kardeşi yok gerçek hayatta.yorum yapılırsa çok sevinirim.

  Cevapla
  • Adsız Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Yükselmeye, başarılı olmaya, hayırlı işler yapılacağına, biriyle ilgili çok gizli durumları öğreneceğinize, helal paralara işarettir…

 3. Hanımın elinde çeyrek altın var…bana bir gramlık daha altın al diyor..oğlum yanımızda onun bir ihtiyacı ičin istiyor

  Cevapla
  • Ahmet Kardeşim Sizin Bu Rüyanız Çok Daha Önceden Yorumlanmıştır Anlayışınız İçin Teşekkür Ederim İyi Geceler Dilerim…

  • Ahmet Kardeşim Sizin Bu Rüyanız Çok Daha Önceden Yorumlanmıştır Anlayışınız İçin Teşekkür Ederim İyi Günler Dilerim…

  • Senem Oğuz Kardeşim Sizin Bu Rüyanız Daha Önceden Yorumlanmıştır Anlayışınız İçin Teşekkür Ederim İyi Günler Dilerim…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım