Rüyada Aksırmak Neye Çıkar?

Rüyada aksırdığını görmek; uzun ve sağlıklı bir ömürün işaretidir. Kişi fakir ise, reraha kavuşur. Hasta bir kişinin aksırdığını görmesi, ölüm ile yorumlanır. Rüyada hasta veya hastalık görmek iyi değildir. Çünkü dinde fesada işarettir. Hasta olup kısa zamanda iyileştiğini gören, hasta ise iyileşir. Hastalığı geçip hemen evinden dışarıya çıktığını gören gerçekten de hasta olur. Bir kişiyi hasta görmek, rüya sahibi için hayırlı değildir. Rüyasında başının ağrıdığını görmek, çok günahkar olduğuna, gözlerinin hasta olduğunu veya gözlerine ilaç damlattığını görmek, hayra ve iyiliğe, kulağında ağrı olduğunu görmek, zarara uğrayacağına, dilinde ağrı olduğunu görmek, yalan söyleyerek günaha gireceğine, dişinin ağrıdığını görmek, kötü bir haberle karşılaşacağına, yanlarında ağrı olduğunu görmek, gönül kırıklığına delâlet eder.

Rüyada Hasta Ve Hastalık Görmek Neye Delalettir?

Sıkıntı ve darlık içinde bulunan kimsenin rüyasında hasta olması sıkıntıdan kurtulacağına delalet eder. Rüyada hastalık, dindeki noksanlığa işarettir. Sıkıntı ve darlık içinde bulunan kimsenin rüyasında hasta olması sıkıntıdan kurtulacağına delalet eder. Rüyada hastalık, dindeki noksanlığa işarettir.

HASTAHANE: Rüyada hastahane görmek iyi bir rüya sayılmaz. Kendisini bir hastahanede görmek, onun parasının kaybolacağına, çok heyecanlı anlar geçireceğine, pavyonlardan birinde yattığını görmek, büyük bir düşmanla karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!