Rüyada Ağlayarak Uyanmak, Rüyada Gülerek Uyanmak

Rüyadan veya uykudan uyanmak ölüm mü bol para mı demek. Rüyada ağlayarak uyanmak veya rüyada gülerek uyanmak farklı şekillerde yorumlanır. Hemen aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami rüya tabirleri yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Ağlayarak Uyanmak

🙂 Derin uykudan ağlayarak uyanmak ve hemen kalktığını gören din ve dünya işlerin­de çalışır ve başarılı olur. Rüyada ağlayarak uyanmak, yorulmakla beraber ge­çimini sağlamak için çalışmaya devam der. Ağlayarak uykudan uyandığını gören, gafletten kurtulur. Akıllı davranır, rızkı bol, ömrü uzun olur. Rüyasında ağlayarak uykudan uyandığını gören kimse, günahlarından tevbekar olur, maddi ve manevi olarak doğruluk içinde olur.

Rüyada Gülerek Uyanmak

🙂 Rüyada gülerek uyanma ve uyanıklık hareket, gayret, taat ve ibadetle ta­bir olunur. Birini uyandıran, onu doğru yola sevk eder. Gülerek uyanmak ticaret ve kazancında yükselir. Yolculuktan döner.

Rüyada Uyanmak

🙂 Herkes uyurken kendisinin uyanık olduğunu gören, uyumakta olan halkın bu tembelliğinden yararlanır. Uzun zaman uyanık kaldığını gören çok yaşar. Rüyada uyandığını gören kimse, tövbe eder.

😐 Rüyada yatağınızda bir uykudan u anmış olduğunuzu ve henüz mahmurluğunuzun geçmemiş bulunduğunu görmek, çok karlı sandığınız bir işin umulduğu kadar kar bırakmadığını görerek hayal kırıklığına uğrayacağınızı gösterir. Rüyanızda uyandığınızı gördüyseniz; Başınıza gelecek bir beladan dost ve yakınlarınız sayesinde kurtulacağınıza işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Ebu Sait El Vaiz:Uykudayken uyandığını görmek önemsemediği bir işin farkına vararak çalışmaya, uyuyan birini uyandırdığını görmek, onu doğru yola girmesini sağlamaya, birinin kendisini uyandırdığını görmek, onun kendisine doğru yol göstermesine delalet eder,” demiştir.

Abdulgani Nablusi: “Uyanmak rüyası beş şekilde tabir olunur,” de­mişlerdir: “İşlerinde akıllı ve ölçülü olma, din ve dünya işlerinde devamlılık, dinin yasakladığı şeylerden kaçınma, geçimi sağlayan ücret ve rızkın art­ması, uzun ömür.”


Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi takip edebilirsiniz. Ücretsiz rüya yorumu için de BURAYA TIKLAYIN ve rüya uygulamasını indirin. Uygulamanın içindeki sayfaların altına rüyanızı yorum olarak yazın, rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlansın.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!