Rüyada Ağaç Çanak Görmek Nedir?

Rüyada ağaç bir çanak görmek, iyi huylu ve elinden iş gelir ve yardımcı veya hizmetçi ile yorumlanır. Rüyada çanak-çömlek gören kimsenin eline, çetin bir mücadele sonunda servet geçer. Bilmediği bir eve girip çıkan kimse yolculuğa çıkar ve yolda fenalık görüp sıkıntıya düşer. Rüyada görülen çanak, temiz bir hizmetçidir. Eğer görülen çanak çam ağacından yapılmış ise kadın veya kendisiyle öğünülen arkadaşa işarettir. Büyük çanak, sır saklamayan, yaşayışı güzel olmayan veya çocuğu olmayan erkek veya kadına işarettir. Rüyada topraktan yapılmış çanak veya çömlek görmek; bu sembol hizmetçi, uşak veya kapıcıya işaret sayılır. Çünkü topraktan yapılmış eşya çoğunlukla bunlar tarafından kullanılır. Bazı yorumcuları bu eşyaları evdeki kadın ve kızlara da yorumlarlar. Bir kimsenin böyle bir rüya görmesi, onun bu kimseler yanında ayrıca mala da sahip olduğuna veya olacağına da yorumlar.

Rüyada Odun Görmek Ne Demek?

Rüyada görülen odun, koğucu bir kimseye delalet eder. Bazen de odun, ahmak bir kimseye işarettir. Rüyada görülen odun, yaş olsun kuru olsun savaşa, düşmanlığa ve dedikoduya uğramak demektir.

Rüyada Mutfak Görmek

Rüyada bir mutfakta yemek yediğinizi veya orada yemek pişirdiğinizi görmek, çok zengin olacağınıza, evli iseniz, mutlu, bekâr iseniz, ömrünüz boyu mutluluğu tanımayacağınıza işaret eder.

“Rüyada Ağaç Çanak Görmek Nedir?” konusunda 2 mesaj

  1. Merhaba ben ipek rüyamda kardeşim ve kuzenlerim apartmana muhabbet kuşları getiriyordular ben bana iki tane veriyordular ben onlardan 4 tane istiyordum dördünü alıyordum kuşlar benim omuzuma kafama çıkıyordular ben onları alıp eve giriyordum birini alıp kafese koydum arkamı döndüm kuşun öldüğünü sandım ama kuş birden canlandı ve kafesteki yemi yemeye başladılar bunu bana yorumlarmısınız lütfen

    1. Rüya Yorumcusu

      İpek kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Aile içinde bazı tartışmalar olabileceğine, evde birlikte yaşadığınız sevgiliniz veya eşiniz yada partnerinizin olduğuna, ilişkinin düzenliliğine ve ilişkinin kaldığı yerden devam edeceğine ayrıca ilişkide taraflardan birinin aşırı kıskanç olduğuna işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.