Rüyada Afrika Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Afrika kıt’asında bir geziye çıktığınızı görmek; yakında başınızdan büyük bir macera geçeceğine, bundan faydalanırsanız çok mutlu günlerin sizi beklediğine yorumlanır.

Rüyada Yabancı Ülke Görmek

Rüyada yabancı bir ülkeden ve yabancı bir dil konuşan bir kimse ile karşılaştığınızı görmek; çeşitli şekilde yorumlanır: Sizinle karşılaşan kimseler sizin hareketlerinizi yanlış yorumlamaktadırlar. Hesapta olmayan bir gezi sizi bekliyor. Çok yakında bir iş veya memuriyet için başka şehire gidebilirsiniz. Aile bireylerinden biri ya evlenecek veya bir okulu bitirecektir. Genç kızlar için bu rüya bir kısmetin kapıda olduğuna ve genç bir delikanlı için hayatta herşeyin üstesinden geleceğine işaret sayılır.

Rüyada Yabancı bir Adam Görmek

Rüyada yabancı bir kimse ile tanıştığınızı görmek, yeni bir iş olanağına kavuşacağınıza işcrettir. Rüyada ecnebî görmek, gelecek bir habere veya hiç ummadığı bir yerden eline geçecek paraya delalet eder.

Rüyada Macera Görmek Neye İşarettir?

Rüyada Afrika’yı görmeniz, çok romantik bir macera geçireceğinize ve renkli bir seyahat yapmak için kafile halinde bazı turistik yerleri ziyaret edeceğinize işarettir. Zevk ve macera peşinde koşmaktan vazgeçmedikçe ve sistemli bir biçimde çalışmadıkça; olgun bir insan olarak başarı kazanamayacağına işarettir.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.