Boğa Burcu Erkeği ve Kadını İçin Günlük Aşk, Para Yorumu

Boğa burcu erkeği ve boğa burcu kadını özellikleri: Sanat gücü değerli şeyleri toplama merakı, para sahibi olma, güzelliğe düşkünlük, mimari ve müzik alanlarında başarı, sevgi, duygu, fazla değer verme; sebat olarak değerlendirilebilirler.

Boğa Burcu Erkeği ve Kadını Doğum tarihi: 21 Nisan ile 20 Mayıs

Soğukkanlı ve flegmatiktirler*. Kendilerini sinirlendirmek çok zordur. Sabırlıdırlar. Tabiatın kendilerine verdiği kuvveti zamanla çoğaltmıştırlar. Bu itibarla enerjiktirler. Fakat bir defa kafası kızdı mı, önüne geçilmesi çok zorlaşır. Maddî işlerle meşgul olmayı sever. Kazancın nereden geldiğini hemen keşfeder. Hayatla mücadele etmekten ziyade hayatın tadını çıkarmaktan hoşlanırlar.

Ağızlarının tadını bildikleri kadar renk ve form zevkleri de üstündür. Göze batan renklerden ve özellikle kırmızıdan hoşlanmazlar. Hafif renkler arasında yeşil ile kahverengiyi tercih ederler. Genellikle bu renkler kendilerine çok yaraşır. Paranın, hayatlarında çok mühim bir yeri vardır. Paraya bağlılıkları yüzünden rahatlarını feda eder ve hedefine varıncaya kadar rahat yüzü görmeden mücadeleden çekinmezler.

Zenginlik, rahatlık, lüks, şıklık, müzik ve güzellik ve çok sevdiği şeylerdir. Cansız insanlardan, hastalardan, rahatını kaçıran ve kendisine bir şeyi zorla kabul ettirmek isteyenlerden nefret ederler. Boğa burcu doğan kızlar genellikle güzel ve cazip olurlar. Evlendikleri zaman kocalarına çok sadık oldukları gibi iyi bir ev kadınıdırlar.

Etkilediği organlar: Boğa burcu kadını veya erkeğinin sahip olduğu veya öne çıkan organları; boyun, boğaz, yumurtalık.

*Flegmatik Ne Demek?

Fransızca phlegmatique “coşkusuz, yavaş ruhlu, silik (kişilik)” sözcüğünden alıntıdır. Fransızca sözcük Eski Yunanca phlegmatikós φλεγματικός “‘balgamlı’, coşkusuz, yavaş ruhlu, silik (kişilik)” sözcüğünden alıntıdır. Bu sözcük Eski Yunanca phlégma φλέγμα “irin, iltihap, eski tıbba göre insan vücudunu oluşturan dört maddeden biri” sözcüğünden +ik ekiyle türetilmiştir.

Rüyada Boğa Görmek

Rüyada görülen boğa, yapılan işlerde başarıya erişmeye veya maddi ve manevi yönlerden güçlü olmaya işarettir. Kızgın bir boğa görmek, yakında başınıza kötü bir iş geleceğine işarettir. Bir arenada olduğunuzu ve boğaların dövüştürüldüğünü görmeniz, bir gençlik olayının tekrar başınızdan geçeceğine, yıllar önce olup hatırasını hâlâ kalbinizde taşıdığınız bir maceranın benzerini tekrar yaşayacağınıza ve bu olayın hayatınızda beklemediğiniz değişiklikler yapacağına delâlet eder.


“Boğa Burcu Erkeği ve Kadını İçin Günlük Aşk, Para Yorumu” üzerine 4 yorum

 1. Selamunaleykum hayirli isler Sevgili hocam iyisiniz insallah, Ruyamda tanimadigim bir Köyün Tepesindeyim ve köyü izlerken bembeyaz ve cok güzel büyük bir Cami gördüm,,, hayirdir insallah yorumlayabilirseniz mutlu olurum tesekkur ederim hayirli calismalar diliyorum Allaha emanet ettim

  Cevapla
  • yakup.yenisu@gmx.de Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : İş hayatınızda çok yorulacağınız için dinlenmeniz gerektiğine, sevdiğiniz arkadaşlarınızla çok eğlenceli vakit geçireceğinize işarettir…

 2. İyi günler.
  Bodrum’da yaşıyorum. Rüyamda kendimi Amerika’da, bir ev satın alırken gördüm. Büyük bir şehirde, çok yüksek bir binanın en üst katında oldukça büyük, heryeri cam ve heryerden Güneş alan,şehrin tüm manzarasını gören bir daireydi. İçinde henüz eşya yoktu. Daireyi çok beğendim ve heyecanla kardeşimi aradım ona da benimle aynı binadan ev almasını,parayı dert etmemesini bende biraz daha para kaldığını söyledim. Çok sevindi ve gelip biz de görelim dedi.
  Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.
  Hayırlı günler diliyorum.

  Cevapla
  • Çiğdem Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Hayırlı bir haber alınabileceğine, yakın bir gelecekte maddi bir kazanç sağlanacağına, önemli bir işin yakında çözüleceğine işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım