Aslan Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadını | Burç Yorumu ve Özellikleri

Aslan burcu özellikleri, Diktatörlük, baskı, mertlik, babalık, gurur, kendini beğenme, dürüstlük, cesaret cömertlik; yaratıcılık, neşe, fedakârlık, üstünlük.

Aslan burcu erkeği ve aslan burcu kadını 23 Temmuz ile 22 Ağustos arasında doğanlardır.

Sonuçlan mühim olan kararlar, almasını ve bunların mes’uliyetini yüklenmesini bilen kimselerdir. Bir topluluğun lideri, önderi ve kralı olmak gibi meziyetlere sahiptirler. Otoriterlik başlıca vasıflarıdır. Küçük bir memur olsalar bile işlerine hâkimdirler. İstekleri büyük olduğu halde çalışmaları aynı kuvvette değildir. Ancak mühim gördükleri işlerde fazla çalışırlarsa da bu hal oluşmaz. Doğruluğu sever ve takdir ederler.

Aslan Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadını, Burç Yorumu ve Özellikleri 2018,2019
Aslan Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadını, Burç Yorumu ve Özellikleri 2018,2019

Aslan Burcu Kadını ve Aslan Erkeği Özellikleri

Aslan burcu erkeği özellikleri ve aslan kadını özelliklerine devam edelim. Yapılması gereken işi yapar ve özellikle yapmaları gerekmeyen işleri başkalarına yaptırmayı çok iyi bilirler. Dürüstlükleri bazen saflığa kadar gider. insanların şeref, haysiyet ve doğruluk simgelerini kendileri gibi kabul etmeyeceklerini bir türlü kabul etmek istemezler.

Düşüncelerini açıkça, hiç çekinmeden söylemeyi prensip edinmişlerdir. Bencildirler. En basit konuşmalarda bile sözü kendilerine getirir ve hemen tecrübelerinden, fikirlerinden söz etmeye başlarlar. Kendi fikir ve düşüncelerinin doğruluğundan öylesine emindirler ki, bunun aksini savunanları aptal yerine koyarlar. Kendi arzuları yerine getirildiği zamanlarda dostlarının en çok güvenebildikleri bir arkadaştırlar. Lüksü, gösterişi, debdebeyi, kendisine karşı dalkavukluk edilmesini severler. Eleştirmeye dayanamazlar. Karanlık işlerden, entrikadan nefret ederler.

Günlük Aslan Burcu Yorumu

Günlük aslan burcu yorumu ise şöyledir: Bugün aslan burçlarını uyaralım: Mars ve Satürn birlikte, düşmelerden kaynaklanan yaralanmalara, özellikle kemiklere – özellikle dizlere – ve ayrıca dişlere zarar verebilir. Yürüdüğünüz yeri izleyin, yürüyüş yollarını içeride ve dışarıda iyi aydınlatıldığına ve önünüzdeki engelleri gördüğünüze dikkat edin.

Daha önce hiç çalışmadığınız kadar daha çok çalışıyorsunuz ve açıkçası daha çok çalışmanız için üzerinizde bir baskı bulunmakta. kendinizi fazla yıpratmayın planlı olun. Geçen ay bahsettiğim gibi, iş sizin için hep olacak, ancak sağlığınızı hep aynı seviyede bulamayabilirsiniz yoğun çalışırsanız.

Aslan Burcu kadını ve erkeği 2018 - 2019 Yorumu
Aslan Burcu kadını ve erkeği 2018 – 2019 Yorumu

Aslan Burcu Özellikleri

Aslan burcu kadını ve aslan erkeği hangi organlarıyla öne çıkmıştır ve etkilediği organlar: Kalp, sırt, belkemiği, atardamarlar.

Aslan Burcu 2018 – 2019 Yorumu

Aslan burcu 2018 ve aslan burcu 2019 yıllarına erkeği ve kadını bekleyen gelişmeleri şu şekilde sıralamamız mümkün. Aslan burcu 2018’de seyahat etmek istiyor görünüyorsun ve neden seyahatinizi ertelememi istediğimi gösteren nedenler olsa da, yine de gideceksiniz gibi görünüyor. Bunun yerine aslan burcu 2019 yılında gitmenizi tavsiye ederim, ama şimdi gitmeniz gerekebilir gibi görünüyor. Aslan burcu erkeği ve kadını için 2018 ve 2019 yılında gerçekleşen dolunay, tamamlanması için bir hedefinizin olacağını gösterir. Bir müşteriyi yüz yüze bir anlaşma yapmak veya bir satın alma siparişinde imza almak için görmeniz gerekebilir. 2019’un ilk günlerinde seyahatiniz yakın bir şehir veya kasabaya ait olacaktır.

Henüz tatile gitmediysen, aslan kadını ve aslan erkeği 2018’in veya 2019 yıllarının ilk 6 ayı boyunca gitmek zorunda kalabilirsiniz. Dolunay ile olan problem, Satürn ve Mars’ın Oğlak burcunda tam olarak bir araya gelmesi ve Koç’taki Koç ve dolunaydaki geçit törenine sert bir açıyla yaklaşmasıdır. Bu yolculuk kesinlikle zor olacak ve sende güzel hatıralar bırakacak.

Aslan burcu özellikleri kendini iyiden iyiye hissettirecek bu yıllarda. Her türlü iletişim, pazarlık, satın alma ve satma, reklam, basım ve tanıtım kurallarını yerine getirir. Planlarınızdan herhangi birini henüz ayın sonuna kadar değil, bir an önce harekete geçirin. Dertlerinizin sıkıntılarınızın ötesine geçmelisiniz ve eğer mümkünse bir hafta sonra, bu gezegenden olabildiğince uzaklaşmak mümkün olduğu kadar ilerlemiştir. Bir sözleşme imzalamak için en iyi günlerden biri enerjik mars ve iyi bir servet gezegen Jüpiter güçlerini birleştirecek bir yıl olacak.

2018 yılı Mars ve Satürn Oğlak burcunda birleşecek, ki bu da bir durak (Satürn),  (Mars),  (Satürn), çapraz sinyallerin  (Mars) yönü. Satürn kazanacak, çünkü gerçekten yavaşlamak zorundasın. Eğer acele ederseniz, 2018 ritmi ile uyumsuz olacaksınız. Nisan ayının ilk günlerinde ne yapılacağına dair tereddüt hızla geçecek. Bu, kağıtları imzalamayı önereceğim bir gün olmazdı, çünkü bu ateşin (Mars) ve buzun (Satürn) yönünü, çabaların DNA’sına dönüştürürdünüz, ancak bu uzun süredir yürürlükte olacak.


1 thought on “Aslan Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadını | Burç Yorumu ve Özellikleri”

Leave a Comment